Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 66821
Kominki Dovre - WKŁADY KOMINKOWE I PIECE WOLNO STOJĄCE DOVRE

Kominki Dovre WKŁADY KOMINKOWE I PIECE WOLNO STOJĄCE DOVRE

Telefon 89 533 81 50
E-mail dovre@dovre.com.pl
Adres Piłsudskiego 75, 10-449 Olsztyn
Dovre NV jest rodzinną firmą specjalizującą się w rozwoju, produkcji oraz sprzedaży wkładów kominkowych oraz piecyków wolnostojących, odlewanych z najwyższej jakości żeliwa. Firma pracuje z żeliwem już od wielu lat, stawiając na najnowsze technologie. Produkty Dovre znane są ze swojej dobrej jakości, atrakcyjnego wzornictwa, wysokiej sprawności oraz przyjaznego środowisku spalania. Te parametry wydajności, które znacznie... Czytaj więcej
Kominki Dovre

Dovre NV jest rodzinną firmą specjalizującą się w rozwoju, produkcji oraz sprzedaży wkładów kominkowych oraz piecyków wolnostojących, odlewanych z najwyższej jakości żeliwa. Firma pracuje z żeliwem już od wielu lat, stawiając na najnowsze technologie. Produkty Dovre znane są ze swojej dobrej jakości, atrakcyjnego wzornictwa, wysokiej sprawności oraz przyjaznego środowisku spalania. Te parametry wydajności, które znacznie przewyższają standardy międzynarodowe, są rezultatem ogromnej wiedzy i zaangażowania. Dovre stawia na naturalne ciepło i prawdziwe płomienie oraz eleganckie produkty, które będą ozdobą każdego pokoju dziennego.

Kominek Dovre w salonie

Ogień z charakterem

Korzenie wkładów kominkowych i piecyków Dovre sięgają surowych zim dalekiej północy. Już ponad 80 lat udowadniają swoją niezawodność, dzień po dniu. Przez lata produkty Dovre zyskały żelazną reputację w zakresie innowacyjnej technologii grzewczej nie tylko w Europie. Setki tysięcy ludzi z całego globu cieszą się przytulnym ciepłem i komfortem Dovre w swoich domach. Piecyki i wkłady Dovre wytworzone są z idealnego przewodnika ciepła: wysokiej jakości żeliwa.

Dovre – nasza odlewnia stawia na jakość

Od kiedy Dovre wybudowało własną odlewnię we wczesnych latach 80. XX wieku zdobyło silną pozycję na rynku. Nasze odlewy charakteryzują się nie tylko stabilnym kształtem oraz wysoką precyzją wymiarów, ale również estetyką struktury powierzchni – wszystko dzięki ultra cienkim formom i instalacjom, które gwarantują idealne wykończenie.

Wkłady kominkowe Dovre

Ludzie ogrzewali się przy ogniu od tysięcy lat. Tańczące płomienie wciąż nas fascynują. Wkład kominkowy oferuje teraz alternatywę dla otwartego kominka. Nowoczesne techniki spalania sprawiają, że ogień staje się bardzo funkcjonalną oraz przyjazną środowisku metodą grzewczą. Dzięki wysokiej wydajności spalania mają Państwo większą kontrolę nad zużyciem paliwa oraz emisją spalin.

Piecyki Dovre

Dovre oferuje szeroką ofertę nowoczesnych, ponadczasowych i tradycyjnych piecyków, wykonanych z wysokiej jakości żeliwa, przy użyciu najnowszych technologii. Nasze piecyki występują w wielu różnych wzorach, dzięki czemu stanowią stylowe wykończenie każdego salonu. W odróżnieniu od wkładu kominkowego piecyk podłączamy bezpośrednio do komina. Pozwala to cieszyć się niczym nieskrępowanym, przytulnym ciepłem, promieniującym z całej powierzchni urządzenia. Nowoczesne technologie grzewcze Dovre gwarantują przyjazne środowisku spalanie i wysoką wydajność.

 

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum