Artykuł pochodzi z: Budujemy Dom - Wnętrza 2010
Kuchenne AGD
Bez nich jesteśmy w kuchni całkowicie bezradni; sprzęty gospodarstwa domowego to nasi zmechanizowani asystenci. Kuchcik, pomywacz, specjalista od przechowywania żywności – każdy jest nam potrzebny.

Kuchenne AGD
(fot. Mastercook)
Minęły czasy, kiedy wybór lodówki czy miksera należał do pani domu. Dziś zakupy kuchennego AGD nie są już domeną kobiet; z równym zapałem angażują się w nie panowie. I nic dziwnego: pod coraz atrakcyjniejszą powłoką urządzenia kuchenne skrywają dziś technologie przyszłości.

 

O złożonych funkcjach można rozprawiać jak o najnowszych modelach samochodów. Jednocześnie trwa wyścig w dziedzinie energooszczędności – do litery A, będącej niegdyś symbolem najwyższej wydajności energetycznej, producenci dopisują kolejne plusy.

 

Te zabiegi to nie fanaberie. Mimo postępu technologii, z roku na rok zużywamy coraz więcej prądu – wzrasta po prostu liczba zasilanych nim urządzeń. Podobnie jest z funkcjonalnością domowego sprzętu. Żyjemy szybko i nie starcza nam czasu na codzienne zakupy, nieśpieszne przygotowywanie posiłków czy czasochłonne zmywanie.

 

Dlatego cenimy sobie lodówkę, która wiele zmieści i długo przechowa żywność w doskonałym stanie, piekarnik, w którym upieczemy dwie potrawy jednocześnie, prosty w obsłudze ekspres do kawy czy szybką i cichą zmywarkę.

 

Ciąg dalszy artykułu w wydaniu papierowym „Wnętrza 2010”

Pozostałe artykuły

Prezentacje firmowe

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje