Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 177159
Baltic Wood - PODŁOGI DREWNIANE Z RED DOT DESIGN AWARD

Baltic Wood PODŁOGI DREWNIANE Z RED DOT DESIGN AWARD

Telefon 13 491 65 00
E-mail marketing@balticwood.pl
Adres Fabryczna 6 A, 38-200 Jasło
Baltic Wood to polski producent trójwarstwowych podłóg drewnianych, który od PONAD 20 lat projektuje i wdraża kolekcje podłóg w kategorii PREMIUM, zgodnie z najnowszymi trendami w modzie i designie oraz wymaganiami rynku. Unikalna strategia marki i filozofia oparta na wartościach takich jak kreacja, estetyka, jakość, perfekcja, nowoczesność, ekoodpowiedzialność - okazała się receptą na sukces! ... Czytaj więcej
Baltic Wood

Baltic Wood to polski producent trójwarstwowych podłóg drewnianych, który od PONAD 20 lat projektuje i wdraża kolekcje podłóg w kategorii PREMIUM, zgodnie z najnowszymi trendami w modzie i designie oraz wymaganiami rynku. Unikalna strategia marki i filozofia oparta na wartościach takich jak kreacja, estetyka, jakość, perfekcja, nowoczesność, ekoodpowiedzialność - okazała się receptą na sukces!

PODŁOGI DREWNIANE BALTIC WOOD

Baltic Wood skupia się na zapewnieniu klientom szerokiego wyboru podłóg. W ofercie marki znajdują się 4 kolekcje podłóg, wykonanych z najlepszych gatunków drewna europejskiego i wybranych gatunków egzotycznych, tj. podłogi ręcznie postarzane (Timeless Collection™), ultrawytrzymałe (NoLimits Collection™), z identycznym wykończeniem na desce 1-rzędowej i klepce (Jeans Collection™) oraz w różnych rozmiarach i wykończeniach (Melody Collection™). Baltic Wood jako jedyny producent podłóg drewnianych w Polsce i czwarty na świecie został uhonorowany Red Dot Design Award w kategorii Product Design. W tym roku firma zajęła również I miejsce w plebiscycie konsumenckim „Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma” i zdobyła specjalne wyróżnienie – godło „Super Marka 2018” w kategorii: podłogi drewniane.

Podłogi drewniane Baltic Wood - podłogi z charakterem - zobacz ofertę!

Moda na postarzanie

W tym roku absolutnym hitem sprzedażowym jest kolekcja ręcznie postarzanych podłóg Timeless Collection™, z nowością 2018 – jodełką francuską w modnym, brązowym odcieniu. Podłoga Średniowieczny Zamek została uszlachetniona ręcznie wcieranym olejem ECO oraz misternie wykonaną, ręczną fazą na 4 bokach deski. Kolejnym TOP sellerem jest znana i lubiana kolekcja Jeans Collection™, w tym roku w nowej odsłonie, desce mini o wymiarze 1080/148/13 mm i mikrofazą na 2 krawędziach deski.

Nowoczesność i bezkompromisowość

Podłogi Baltic Wood cechuje nowoczesna, trójwarstwowa konstrukcja i szybki montaż. Są to zarówno deski z warstwą wierzchnią o grubości 6,6 mm, podlegające 9-krotnej renowacji, jak i deski o grubości drewna 3,5 mm, która pozwala na 3-krotną renowację. Podłogi oferowane są z precyzyjnym złączem bezolejowym 5G lub 2G na licencji firmy Välinge Innovation lub klejowym zamkiem T&G. Unikatowym atutem podłóg Baltic Wood są perfekcyjnie wykończone krawędzie desek (square edge) gwarantujące doskonale równą powierzchnię podłogi po zamontowaniu.

Eko-odpowiedzialność

Proces produkcji podłóg Baltic Wood spełnia najbardziej restrykcyjne normy ochrony środowiska. Drewno wykorzystywane do produkcji podłóg pochodzi z lasów certyfikowanych FSC®, a produkcja podłóg odbywa się w zgodzie z normami ISO 9001 i ISO 14001. Firma korzysta tylko z komponentów chemicznych (klejów, lakierów, olejów i bejc) od producentów, którzy również przywiązują dużą uwagę do ekologii. Baltic Wood segreguje odpady i przekazuje je wyspecjalizowanym odbiorcom, a gotowe produkty pakuje w tekturę i folię, które w 100% podlegają procesowi recyklingu.

Budujemy Dom maj 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska czerwiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum