Artykuł pochodzi z: Budujemy Dom - Wnętrza 2010
Baterie łazienkowe
Zwykły strumień to dziś za mało. Baterie i głowice prysznicowe przyjmują fantazyjne i wyrafinowane formy. W ślad za nimi podąża woda, imitując źródełko, wiosenny deszcz, tropikalną ulewę lub górską kaskadę. Wszystko po to, by wzbudzić nasz zachwyt.

Armatura incognito

Baterie łazienkowe
(fot. Hansa)
Wybieramy dziś baterie funkcjonalne, trwałe i oszczędne. Zależy nam, by doskonale dopasowały się do stylu wnętrza i do siebie nawzajem. Ale chcemy także, by były efektowne. Aby zadziwiły formą, kolorem, pomysłem... Trend, który na rynku armatury łazienkowej święci dziś największe triumfy, można ująć w trzy słowa: po pierwsze efekt! Najwięcej szyku zadamy wybierając baterie, które wcale na nie nie wyglądają – takie, nad którymi z zadumą kręci się głową: „a więc tak może wyglądać kran...”

 

Modele z tej rodziny zaskakują nie tylko wyglądem; zwykle też w sposób niecodzienny obchodzą się z wodą. Kształtują napływający z instalacji strumień w perlisty wodotrysk, płaską wstęgę lub w naturalny, pełen swobody ciek wodny.

 

Projektanci i producenci prześcigają się w pomysłach, nie zapominając na szczęście o wymogach funkcjonalnych. Niecodzienne baterie są równie ergonomiczne, ekonomiczne i ekologiczne, jak inne nowoczesne modele. Potrafią nawet zadziwić oszczędnością, wygodą użytkowania i nieznanym dotąd poczuciem komfortu. Dlatego, choć zwykle kosztują niemało, warto je kupować!

 

Ciąg dalszy artykułu w wydaniu papierowym „Wnętrza 2010”

 

Pozostałe artykuły

Prezentacje firmowe

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje