Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 143841
ANWIS Sp. z o.o. - Systemy żaluzjowe i roletowe ANWIS

ANWIS Sp. z o.o. Systemy żaluzjowe i roletowe ANWIS

Telefon 54 412 88 00
E-mail info@anwis.pl
Adres Smocza 16/18, 87-800 Włocławek
Anwis oferuje wewnętrzne i zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne a także komponenty do systemów osłonowych, gwarantując 36 miesięcy niezawodnej pracy. ... Czytaj więcej
ANWIS Sp. z o.o.

Anwis oferuje wewnętrzne i zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne a także komponenty do systemów osłonowych, gwarantując 36 miesięcy niezawodnej pracy.

Osłony zewnętrzne Anwis

Zalety systemów Anwis

 • dbałość o funkcjonalność, wzornictwo, stosowanie najnowszych materiałów, a także realizacja produktów pod indywidualne zamówienie, daje pełen komfort oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne,
 • ciekawy design w połączeniu ze szczególną dbałością o funkcjonalność, a także wykorzystywanie zaawansowanej technologii produkcyjnej składają się na wyjątkowość produktów marki ANWIS,
 • jakość ANWIS potwierdza norma ISO 9001:2015 oraz przyznane atesty, certyfikaty, liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.: Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu, Lider Marki.

Charakterystyka systemów Anwis
Rodzaje:

 • Osłony wewnętrzne żaluzje drewniane 25, 50, 70 mm, żaluzje bambusowe, żaluzje poziome aluminiowe 16, 25 i 50 mm, żaluzje pionowe, rolety materiałowe w kasecie i wolnowiszące (w tym do okien dachowych), żaluzje plisowane (w tym do okien dachowych), rolety rzymskie, zasłony oraz panel tracki (zasłony panelowe),
 • osłony zewnętrzne: rolety zewnętrzne – elewacyjne, podtynkowe, naokienne, rolety typu screen; żaluzje fasadowe oraz moskitiery.

Wybrane systemy Anwis

Żaluzje drewniane i bambusowe

To unikalne połączenie elegancji i komfortu użytkowania. Ze względu na zastosowane do ich produkcji drewno i trawy bambusa, tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat wnętrza. Charakteryzują się płynną kontrolą, trwałością wykonania oraz swobodą w dobieraniu kolorystyki oraz elementów wykończeniowych. Doskonale pasują do przestrzeni nowoczesnych i tradycyjnych.

NOWOŚĆ!

 • żaluzja XL (długość lameli do 3,6 m);
 • nowa kolekcja kolorów.

NOWOŚĆ!

Dwukierunkowa żaluzja aluminiowa Juun

W skład żaluzji wchodzą aluminiowe taśmy o szerokości 25 mm, rozlokowane na drabince sznurkowej, montowanej bezpośrednio do wałka górnego i dolnego. Każdym z nich można sterować w zakresie góra-dół , co pozwala na osłonięcie dowolnie wybranego fragmentu szyby. Wałek górny odpowiada dodatkowo za obrót lamel. To wyjątkowe połączenie systemu żaluzji aluminiowej oraz sterowania dostępnego dotychczas w plisach.
Żaluzja aluminiowa Juun otrzymała główną nagrodę podczas 26. edycji konkursu Dobry Wzór w kategorii Sfera Domu.

NOWOŚĆ!

Żaluzja plisowana Evie

Wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem. Specjalnie zaprojektowany kształt profili, zapewnia idealne przyleganie żaluzji do półokrągłych listew przyszybowych. Konstrukcja żaluzji poprzez wzmocnienie przeplotu sznurków prowadzących oraz użycie metalowych ślizgaczy, zapewnia długie i bezawaryjne użytkowanie systemu. Specjalny system samopoziomujący uniemożliwia przekrzywienie się plisy w świetle szyby. Zastosowanie nowego typu stopek mocujących pozwala na łatwy montaż i demontaż plisy (poprzez jej zsunięcie z zaczepów).

Żaluzje fasadowe

Są nowoczesnym, ergonomicznym i eleganckim wyrobem, mocowanym na zewnątrz fasady budynku. Żaluzje fasadowe zachowują równowagę pomiędzy światłem słonecznym, stopniem zaciemnienia, izolacją akustyczną oraz minimalnym nagrzewaniem wnętrz (bez konieczności stosowania wentylacji). Mocowanie żaluzji zewnętrznych – zarówno do ramy okna, konstrukcji fasady lub bezpośrednio do ściany.

NOWOŚĆ!

 • montaż naokienny;
 • system samonośny;
 • rozszerzona kolorystyka aluminiowych lamel: bazaltowy szary.

Rolety zewnętrzne

Doskonale chronią przed słońcem, zimnem i hałasem. Opuszczony pancerz rolety, wyposażony w specjalne blokady oraz alarm, skutecznie poprawia bezpieczeństwo domów oraz nisko usytuowanych mieszkań. Rolety zewnętrzne mogą być montowane w nadprożu, na ramie okna lub na elewacji.

NOWOŚĆ!

 • rozszerzona kolorystyka profili: bazaltowy szary, kwarcowy szary, betonowy szary, antracyt strukturalny.

Rolety zewnętrzne SCREEN

System rolet zewnętrznych Screen wyróżnia się innowacyjną budową. Jego charakterystycznym elementem są prowadnice boczne, zintegrowane z tkaniną (system ZIP), wykonaną z włókna szklanego i PVC. Dzięki temu jest niezwykle wytrzymała i odporna na działanie warunków atmosferycznych, takich jak porywisty wiatr, grad czy deszcz. Opuszczona roleta blokuje także insekty oraz zanieczyszczenia przed dostaniem się do pomieszczeń. Doskonale sprawdzi się nie tylko na oknach – może być zamontowana w altanach, werandach lub na balkonie.

Kraj produkcji: Polska

Dystrybucja: na terenie całego kraju za pośrednictwem partnerów handlowych

 

Budujemy Dom październik 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum