36 lat z Drewnochronem

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
36 lat z Drewnochronem

Jednorodzinne budownictwo mieszkaniowe przeszło ogromną metamorfozę: od wielopiętrowych, murowanych domów po popularne w ostatnich latach proste budynki pasywne czy drewniane, wzniesione w konstrukcji szkieletowej, których nieodzownym elementem jest też ogród zapewniający komfortową strefę relaksu.

aktualizacja: 2019-05-20 10:23:01

Coraz częściej inwestorzy zwracają uwagę na energooszczędność inwestycji, a także jakość materiałów budowlanych i ich wpływ na środowisko, a przede wszystkim na zdrowie oraz samopoczucie mieszkańców. Widoczne są inspiracje architekturą mieszkaniową Skandynawów. Wraz ze zmieniającymi się potrzebami klientów również zmienia się nasza marka, która jest obecna na polskim rynku od 36 lat. Aby wspierać naszych konsumentów i ułatwić wybór, rozbudowywaliśmy portfolio zróżnicowane pod względem rodzajów preparatów, efektów wykończenia, kolorów, a także komfortu użytkowania.

Z czasem asortyment ewoluował w kierunku produktów hybrydowych o szerokim zastosowaniu, łączących w jednej formule właściwości i zalety szerokiego wykorzystania. W ten sposób powstały np. Lakierobejca 2w1 czy Impregnat Extra Powłokotwórczy, które odpowiadały klientom doświadczonym w pielęgnacji drewna, jak i amatorom sięgającym po pędzel po raz pierwszy. Dziś po nasze produkty sięgają już kolejne pokolenia miłośników drewna - od właścicieli domów, przez majsterkowiczów i złote rączki, aż po młodych działkowiczów z powołaniem. Lubimy myśleć, że wyroby z żółtym logo Drewnochronu towarzyszyły im w momentach kształtowania się tej pasji, kiedy pod okiem rodzinnego fachowca, taty lub dziadka malowali po raz pierwszy płot lub budowali karmnik dla ptaków.

Z myślą o coraz większej społeczności naszych klientów unowocześniliśmy szatę graficzną produktów. Nowoczesne i proste opakowania z nowym logo z widocznym rysunkiem słojów wyróżniają się oryginalnym, świeżym wyglądem wywołującym skojarzenia z naturą. Przejrzysty opis właściwości oraz czytelna rekomendacja zastosowania pomogą każdemu wybrać produkt, który zachowa piękno drewna.

Kamila Adamczyk-Fojt
Brand Manager Drewnochron

drewnochron.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny