Polargos. Ogradzamy Twoje potrzeby

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Polargos. Ogradzamy Twoje potrzeby

Firma Polargos - przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii - projektuje bezpieczne, trwałe i funkcjonalne ogrodzenia o eleganckim designie.

aktualizacja: 2020-10-01 09:49:08

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, projektujemy rozwiązania spełniające z nawiązką oczekiwania klientów. Produkty Polargos cechują się nie tylko trwałością wynikającą z zastosowania wysokogatunkowych materiałów, ale też nowoczesnym designem i wygodą użytkowania. Stawiamy na zautomatyzowane rozwiązania, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo wokół domu.

Ogrodzenia Polargos - nowoczesne technologie na Twojej posesji

Element System - Ogrodzenia w paczce

Cenisz sobie wygodę i oszczędność czasu? Element System - Ogrodzenia w paczce - to pierwszy na rynku system, dzięki któremu już w 3 godziny samodzielnie zamontujesz ogrodzenia, bramy i furtki na swojej posesji.

Element System to wygoda i oszczędność. Rezygnacja z zatrudnienia fachowców to nie tylko redukcja kosztów montażu, ale też brak opóźnień. Dzięki niewielkiej wadze i sposobowi zapakowania, paczkę przewieziesz samochodem osobowym i zmniejszysz koszty transportu.


Element System - system bram i furtek do samodzielnego montażu

Bramy Intelligate

Rozwiązanie dla każdego amatora nowoczesnych technologii. Otwarcie bramy i garażu za jednym kliknięciem? Automatyczne zamknięcie garażu lub zgaszenie światła po upływie określonego czasu? To tylko niektóre funkcje bramy Intelligate, którą sterujesz za pomocą własnego telefonu czy tabletu. Ustal swój własny, dogodny system, korzystając z nieograniczonego zasięgu i geolokalizacji.

Bramy łamane (harmonijkowe)

Masz wąską działkę i brakuje Ci miejsca na bramę przesuwną? Twój dom położony jest blisko linii ogrodzenia? Dwuskrzydłowa brama harmonijkowa zajmuje połowę miejsca po otwarciu w stosunku do jej klasycznego odpowiednika, zachowując przy tym estetyczny wygląd. Ta zautomatyzowana, otwierana zdalnie brama nie potrzebuje miejsca w linii ogrodzenia.

Bramy teleskopowe

Nie przejmuj się wąskim podjazdem i brakiem miejsca na bramę dwuskrzydłową lub przesuwną. Brama teleskopowa do otwarcia wymaga jedynie połowę przestrzeni względem światła bramy, przez co jest idealnym rozwiązaniem dla wąskich działek, zaprojektowanym tak, by otwierać się zarówno na prawą, jak i lewą stronę.

Brama przesuwna bez przeciwwagi

Dedykowana jest wszystkim dysponującym niewielką przestrzenią. To rozwiązanie cieszy oczy nowoczesnym, eleganckim designem, a zastosowanie najwyższej jakości materiałów i zabezpieczeń antykorozyjnych gwarantuje komfort użytkowania przez długie lata.

Innowacyjne rozwiązania na lata

Wybór ogrodzenia wokół posesji to decyzja, której konsekwencje będziesz odczuwał przez długie lata. Nie decyduj się na półśrodki. Postaw na połączenie innowacyjnych technologii, nowoczesnego designu, wygody i funkcjonalności. Zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo.

Polargos - Ogradzamy Twoje potrzeby

Potrzebujesz więcej informacji?

Odwiedź nas na https://polargos.pl/, zadzwoń pod numer 22 872 00 91 lub napisz na sekretariat@polargos.pl.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje