Zwiększ bezpieczeństwo swojego domu z EQ Entrance - funkcjonalnym słupkiem furtkowym

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Zwiększ bezpieczeństwo swojego domu z EQ Entrance - funkcjonalnym słupkiem furtkowym

EQ Entrance to najnowsza propozycja renomowanej firmy Konsport, która łączy w sobie estetykę, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Jest to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych systemów ogrodzeniowych. Multifunkcyjny słupek furtkowy z zadaszeniem wyznacza nowe standardy w projektowaniu przestrzeni zewnętrznych.

aktualizacja: 2024-05-06 13:13:29
Konsport
Czego dowiesz się z artykułu?
  • Co to jest EQ Entrance i jakie są jego główne cechy?
  • Dlaczego warto wybrać EQ Entrance?
  • Jakie są wskazówki dotyczące montażu i serwisowania słupka EQ Entrance?

Co to jest EQ Entrance i jakie są jego główne cechy?

  • Wielofunkcyjność: Słupek wyposażony jest w szereg praktycznych rozwiązań, które ułatwiają otwieranie furtki i zwiększają poziom bezpieczeństwa ogrodzenia. Dostępne opcje obejmują skrzynkę na listy, wideodomofony i systemy wideodomofonowe z WiFi, umożliwiające zdalną kontrolę dostępu do posesji.
  • Estetyka i kompatybilność: Design słupka EQ Entrance harmonijnie współgra z kolorystyką i stylem ogrodzeń marki Konsport. Dzięki temu produkt jest nie tylko funkcjonalny, ale również stanowi elegancki element dekoracyjny.
  • Łatwość montażu: Przemyślana konstrukcja sprawia, że montaż EQ Entrance nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Produkt dostarczany jest na standardowej palecie transportowej i składa się z kilku łatwych do połączenia elementów, co zapewnia szybką i prostą instalację.
  • Dostępność i serwisowanie: Słupek zaprojektowano tak, aby zapewnić łatwy dostęp do wszystkich komponentów, w tym elektroniki, co ułatwia podłączenie i serwisowanie. Zintegrowany przepust kablowy gwarantuje estetyczne ukrycie przewodów.

Dlaczego warto wybrać EQ Entrance?

EQ Entrance to nie tylko funkcjonalność i bezpieczeństwo, ale również styl dopasowany do każdego rodzaju ogrodzenia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i dbałości o detale, produkt ten jest idealny dla osób ceniących wygodę, nowoczesność i estetykę.

Na wyposażeniu znajdziesz już wszystko, co potrzebne do pełnej funkcjonalności. Czujnik zmierzchu automatycznie włącza lampę LED, więc system jest kompletny i nie wymaga dodatkowych rozwiązań w tym zakresie. Co więcej, każda z dostępnych opcji wyposażenia pozwala na wypalenie dowolnego napisu, takiego jak cyfry, litery, czy adres. To nie tylko ułatwia personalizację słupka, ale również eliminuje konieczność umieszczania dodatkowych tabliczek adresowych, co może być dodatkowym wyróżnikiem Twojej posesji.

Kliknij, aby poznać dostępne wyposażenie słupków EQ Entrance
➡️ konsport.com.pl/eq-entrence

Słupek EQ Entrance z zadaszeniem oraz lampą LED

Instrukcja montażu słupka EQ Entrance z zadaszeniem oraz lampą LED

Konstrukcja słupka umożliwia łatwy dostęp do wszystkich komponentów, w tym elektroniki, co ułatwia serwisowanie i podłączenie. Zintegrowany przepust kablowy gwarantuje estetyczne ukrycie przewodów. 

Przygotowanie do montażu

Przygotowując się do montażu, zacznij od rozpakowania materiałów dostarczonych na palecie transportowej. Sprawdź, czy zestaw jest kompletny, porównując zawartość z dostarczoną listą części. Następnie obejrzyj film instruktażowy, który szczegółowo przedstawia proces montażu.

EQ Entrance - Słupek furtkowy z zadaszeniem i lampą LED - Instrukcja montażu from Konsport

Montaż słupka

Montaż słupka EQ Entrance rozpoczyna się od rozłożenia słupów nośnych i przygotowania ich do instalacji. Należy jeden z słupów przymocować do dolnego łącznika, używając śrub dostarczonych w zestawie. Kolejnym krokiem jest umieszczenie tylnej płyty dolnej w prowadnicach znajdujących się w słupie nośnym oraz dolnym łączniku. Ważne jest, aby upewnić się, że płyta jest prawidłowo zamontowana, co zapobiegnie jej ewentualnemu uginaniu się podczas użytkowania. Po zakończeniu tej czynności, należy przykręcić drugi słupek nośny do dolnego łącznika, zwracając szczególną uwagę na dokładne umiejscowienie dolnej płyty w prowadnicy.

Fundament i kotwy montażowe

Fundament i kotwy montażowe są kluczowymi elementami przy instalacji słupka. Rozpocznij od umieszczenia zmontowanych elementów na fundament i zaznaczenia miejsc, w których będą wywiercone otwory pod szpilki montażowe. Następnie, wierć otwory w fundamentach i zamontuj szpilki, korzystając z przyspawanych blach stalowych, które mają wstępnie wykonane otwory. Na koniec, przed przystąpieniem do montażu samego słupka, dokładnie wypoziomuj szpilki używając do tego celu nakrętek i podkładek, co zapewni stabilność i trwałość całej konstrukcji.

Montaż szpilek

Podczas montażu szpilek najpierw wierć otwory w fundamencie, a następnie zamontuj szpilki, wykorzystując do tego przyspawane blachy stalowe z wstępnie przygotowanymi otworami. Przed zainstalowaniem słupka dokładnie wypoziomuj szpilki, używając nakrętek i podkładek, aby zapewnić stabilność i odpowiednie ustawienie konstrukcji.

Montaż płyty słupka EQ Entrance

Rozpocznij montaż płyty przedniej i panelu wyczystki, zdejmując najpierw zabezpieczenia, a następnie montując płytę przednią w prowadnicach słupów nośnych. Panel wyczystki przykręć w miejscach wyposażonych w nitonakrętki. Kontynuuj instalację, wsuwając tylną płytę górną w prowadnice słupów nośnych. Następnie przykręć ceowniki poziome do słupów nośnych i zamontuj łącznik górny. Zainstaluj płytę z oświetleniem i ceownik zakrywający daszek, a na zakończenie montażu zamontuj pokrywę dachową, używając śrub z zestawu. Upewnij się, że miejsce styku dachu z ceownikami jest odpowiednio uszczelnione, stosując uszczelniacz dachowy.

Wskazówki końcowe

Na zakończenie montażu najpierw zdemontuj panel wyczystki, aby móc zainstalować wybrane opcje wyposażenia, korzystając z fabrycznych otworów. Następnie podłącz wyposażenie, postępując zgodnie z instrukcjami dostępnymi w katalogu technicznym Konsport lub instrukcją producenta. Po zakończeniu instalacji dodatkowego wyposażenia, ponownie zamontuj panel wyczystki.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Konsport