Technologia betonu architektonicznego w otoczeniu domu

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Technologia betonu architektonicznego w otoczeniu domu

W roku 2021 firma STYL-BET obchodzi 30. rocznicę funkcjonowania na rynku. Na przestrzeni tych lat jej wyroby odmieniły setki przestrzeni publicznych na terenie zarówno polskich jak i europejskich miast. W swoim portfolio firma ma między innymi zagospodarowanie terenu przy dworcu kolejowym w szwedzkim Malmö, dostarczenie elementów małej architektury dla siedziby TVP w Warszawie czy realizację projektu urządzenia Parku Technologicznego w Poznaniu.

aktualizacja: 2021-10-13 03:58:28

Podstawową technologią wykorzystywaną w produkcji od 1991 roku był beton płukany. Charakterystyczna warstwa odsłoniętego kruszywa naturalnego dostępna w szerokiej gamie barw stała się znakiem rozpoznawczym Styl-betu. W miarę rozwoju oferty wyrobów stopniowo rozbudowywana była baza kolorystyczna grysu. Ostatnim krokiem milowym było wprowadzenie do oferty linii produktów deco wykonanych w technologii betonu architektonicznego. Minimalistyczna forma, stonowane barwy oraz nowoczesny design sprawiają, że są doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych projektów architektonicznych.

STYL-BET nie skupia się jedynie na projektach publicznych, firma opracowała równie bogatą ofertę skierowaną głównie dla odbiorców indywidualnych. Oferowane przez firmę systemy betonowych schodów zewnętrznych wykonanych w technologii betonu płukanego łączą ze sobą bezpieczeństwo, wytrzymałość oraz wyjątkowe walory estetyczne. Schody ażurowe oraz parterowe wykonywane są każdorazowo na indywidualne zlecenie, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania się do potrzeb każdego klienta.

Betonowe schody zewnętrzne wykonane w technologii betonu płukanego z charakterystyczną warstwą odsłoniętego kruszywa naturalnego.
Betonowe schody zewnętrzne wykonane w technologii betonu płukanego z charakterystyczną warstwą odsłoniętego kruszywa naturalnego. (fot. Styl-Bet, M. Sempiński)

W ofercie mamy również okładziny stopni schodowych jest to opcja skierowana do osób, które chcą odświeżyć wygląd istniejących już schodów oraz nadać im niepowtarzalny charakter. Jest to świetna alternatywa dla płytek ceramicznych. Nasze okładziny wykonujemy na wymiar podany przez zamawiającego, tworzymy zarówno prefabrykaty proste jak i łukowe, możemy, więc podjąć się niemal każdego wyzwania.

Dla zwolenników minimalistycznych form zagospodarowania przydomowej przestrzeni polecamy schody wykonane w technologii betonu architektonicznego. Gładka oraz surowa powierzchnia schodów z tego materiału pasuje szczególnie do aranżacji zaprojektowanych w nowoczesnej stylistyce.

Donica z betonu architektonicznego
Donica z betonu architektonicznego. (fot. Styl-Bet, M. Sempiński)
Donice modułowe wykonywane na wymiar podany przez klienta.
Donice modułowe wykonywane na wymiar podany przez klienta. (fot. Styl-Bet, M. Sempiński)

Oferowane przez STYL-BET schody mogą zostać uzupełnione o inne produkty z oferty firmy takie jak ogrodzenia, donice oraz ławki. Nowością w ofercie jest możliwość wykonania prefabrykowanych, prostokątnych donic wykonanych pod wymiar klienta. Donice te składają się z połączonych płyt, dzięki czemu możliwe jest wyprodukowanie wyrobów, które ze względu na rozmiar nie były by możliwe do wykonania w jednym elemencie. Po inspiracje, informacje oraz profesjonalne doradztwo zapraszamy na stronę internetową firmy oraz do kontaktu telefonicznego.


STYL-BET Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurewicz & Paradowski Sp. J.
Starogrodzka 38 78-500 Drawsko Pomorskie
Tel. 94/ 363-30-76 605-211-075
marketing@styl-bet.com.pl
www.styl-bet.com.pl 

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
5,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje