Program do aranżacji wnętrz WITEX Floor Studio

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-12-02 10:54:20
Program do aranżacji wnętrz WITEX Floor Studio
Firma WITEX proponuje swoim Klientom opcję WITEX Floor Studio - wirtualny program aranżacji wnętrz.

Krok pierwszy – zdjęcie

Program do aranżacji wnętrz WITEX Floor StudioAby skorzystać z programu aranżacji wnętrz, dostępnego na stronie internetowej firmy WITEX (), najpierw należy dokonać bezpłatnej rejestracji. Zyskamy wówczas możliwość umieszczenia zdjęcia na serwerze.

Możliwość załadowania zdjęcia na serwer to opcja płatna – za każde dodane zdjęcie należy zapłacić 9,99 euro (z VAT).

W darmowej odsłonie programu mamy do dyspozycji natomiast kilkanaście standardowych zdjęć różnych pomieszczeń (sypialni, salonu, gabinetu, kuchni i łazienki, a także wnętrz sklepowych), na których możemy bazować przy wyborze podłogi.

Z reguły fotografia dostępna jest po 24 godzinach, a o jej obecności informowani jesteśmy poprzez e-mail. Wtedy to możemy zacząć przygodę z wirtualnym dekoratorem wnętrz. Należy tutaj dodać, że najbardziej satysfakcjonujące wyniki uzyskamy, jeśli wybrane przez nas zdjęcie spełniać będzie klika podstawowych zasad.

Przed wszystkim obraz musi być w formacie JPG, a jego rozmiar nie powinien przekraczać 5 MB. Po drugie – warto zrobić zdjęcie wnętrza z takiej perspektywy, aby widoczne było całe pomieszczenie, z jak największą powierzchnią podłogi.

Nie powinniśmy również używać lampy błyskowej, lecz wykorzystać sztuczne lub słoneczne oświetlenie. Dzięki temu całość będzie wyglądać bardziej naturalnie.

Krok drugi - aranżacja

Kiedy już wybrane przez nas zdjęcie znajdzie się na serwerze, możemy przystąpić do aranżacji wnętrza. Do wyboru mamy tutaj wszystkie produkty firmy WITEX – wszelkie kolory i dekory parkietów, paneli oraz podłóg poliuretanowych i winylowych.

Dużym ułatwieniem jest podział produktów na różne kategorie, dzięki czemu przy wyborze możemy kierować się nie tylko rodzajem podłogi, ale i jej barwą (np. olcha, buk, pekan czy palisander) czy stylem (przykładowo: deska jednopasmowa, dwupasmowa, okrętowa).

Samodzielnie zdecydować możemy również o kącie ułożenia parkietu czy paneli podłogowych – może być to kąt 0°, 45°, 90°, 135° lub 180°. Opcja ta daje nam możliwość takiej aranżacji przestrzeni, jaka będzie najbardziej korzystna dla naszego wnętrza. Co prawda montażem posadzki powinni zająć się wykwalifikowani specjaliści, jednak to my ostatecznie decydujemy, pod jakim kątem i skosem ułożyć parkiet czy panele podłogowe.

Krok trzeci – przygotowanie do zakupu

Spośród bogatej oferty podłóg firmy WITEX z pewnością wybierzemy taki produkt, który doskonale będzie pasował do naszego domu czy biura, zatem ze spokojnym sumieniem będziemy mogli dokonać zakupu. Tutaj również WITEX Floor Studio przychodzi nam z pomocą.

Otóż dzięki specjalnemu kalkulatorowi w szybki i prosty sposób wyliczymy potrzebną nam ilość produktu. Wystarczy wpisać długość oraz szerokość pomieszczenia i dowiemy się, ile opakowań danego produktu musimy zakupić.

Przed udaniem się do salonu sprzedaży warto jednak wcześniej zapoznać się ze szczegółowymi danymi technicznymi wybranej nawierzchni – dowiedzieć się wszystkiego na temat parametrów i zalet podłogi oraz systemu gwarancji.

Pomogą nam w tym karty techniczne, katalogi i instrukcje (np. układania paneli na wodnym ogrzewaniu podłogowym) dostępne na stronie firmy WITEX (). Znajdziemy tam również numer telefonu, pod którym uzyskamy informacje o adresach partnerów handlowych i salonów sprzedaży, w których możemy dokonać zakupu wybranej przez nas wcześniej nawierzchni, a także wszelkich akcesoriów i środków pielęgnacyjnych.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
WITEX POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny