Budujemy Dom 3/2014
Budujemy Dom 3/2014

Zachęcam do lektury rankingów firm i marek, które na bieżąco przygotowujemy dla Państwa na naszym portalu internetowym www.budujemydom.pl. Powstają one w wyniku wypełniania ankiet przez naszych Czytelników – tych, którzy są w trakcie budowy, lub właśnie zamieszkali w swoim domu. Znajdą tam Państwo rankingi produktów wykorzystywanych niemal na każdym etapie wznoszenia budynku.

Przydaje się też regularne czytanie naszego miesięcznika. Niemal non stop odwiedzamy inwestorów budujących domy, którzy dzielą się cennymi informacjami o wyrobach i technologiach, ale też o projekcie architektonicznym, który zrealizowali i jego wyborze, opowiadają o kosztach eksploatacji oraz o tym, na czym warto, a na czym nie warto oszczędzać podczas budowy. To wiedza niezwykle ważna, bo doświadczenie innych jest najlepszą lekcją.

Cyklicznie przygotowujemy też zestawienia produktowe. Są to opracowania zawierające wszystkie niezbędne objaśnienia techniczne oraz porównanie parametrów danej grupy asortymentowej.

W tym numerze polecam zapoznanie się z ofertą rynkową wkładów kominkowych. Ci z Państwa, którzy przekonali się, jak skomplikowana i czasochłonna może być zabudowa takiego wkładu, na pewno nie skuszą się na zakup taniej – potencjalnie awaryjnej – wersji niskobudżetowej...

Artykuły z tego numeru

Prezentacje firmowe

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje