Budujemy Dom 3/2014
Budujemy Dom 3/2014

Zachęcam do lektury rankingów firm i marek, które na bieżąco przygotowujemy dla Państwa na naszym portalu internetowym www.budujemydom.pl. Powstają one w wyniku wypełniania ankiet przez naszych Czytelników – tych, którzy są w trakcie budowy, lub właśnie zamieszkali w swoim domu. Znajdą tam Państwo rankingi produktów wykorzystywanych niemal na każdym etapie wznoszenia budynku.

Przydaje się też regularne czytanie naszego miesięcznika. Niemal non stop odwiedzamy inwestorów budujących domy, którzy dzielą się cennymi informacjami o wyrobach i technologiach, ale też o projekcie architektonicznym, który zrealizowali i jego wyborze, opowiadają o kosztach eksploatacji oraz o tym, na czym warto, a na czym nie warto oszczędzać podczas budowy. To wiedza niezwykle ważna, bo doświadczenie innych jest najlepszą lekcją.

Cyklicznie przygotowujemy też zestawienia produktowe. Są to opracowania zawierające wszystkie niezbędne objaśnienia techniczne oraz porównanie parametrów danej grupy asortymentowej.

W tym numerze polecam zapoznanie się z ofertą rynkową wkładów kominkowych. Ci z Państwa, którzy przekonali się, jak skomplikowana i czasochłonna może być zabudowa takiego wkładu, na pewno nie skuszą się na zakup taniej – potencjalnie awaryjnej – wersji niskobudżetowej...

Artykuły z tego numeru

Prezentacje firmowe

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny