Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 218457
V33 Polska - Produkty do ochrony i pielęgnacji drewna

V33 Polska Produkty do ochrony i pielęgnacji drewna

Telefon 61 894 51 00
E-mail v33pl@v33.com
Adres Przemysłowa 18, 62-069 Zakrzewo
V33 jest producentem i dystrybutorem najwyższej jakości produktów do ochrony i dekoracji drewna: lazur, lakierów, olejów, impregnatów i bejc. Bogatą ofertę rozwiązań uzupełniają również bardzo popularne na rynku farby renowacyjne, farby do ochrony i dekoracji metalu oraz szeroki wachlarz pozostałych produktów do renowacji i dekoracji powierzchni. ... Czytaj więcej
V33 Polska

V33 jest producentem i dystrybutorem najwyższej jakości produktów do ochrony i dekoracji drewna: lazur, lakierów, olejów, impregnatów i bejc. Bogatą ofertę rozwiązań uzupełniają również bardzo popularne na rynku farby renowacyjne, farby do ochrony i dekoracji metalu oraz szeroki wachlarz pozostałych produktów do renowacji i dekoracji powierzchni.

Wybrane produkty z oferty V33 do ochrony i dekoracji mebli ogrodowych, tarasów, parkietów

Motorem do rozwoju oferty firmy V33 jest nieustanna innowacja i troska o jak największą wygodę użytkownika. W ofercie V33 Polska znajdują się dwie marki: V33 oraz Libéron.

Wybrana oferta V33 do ochrony mebli ogrodowych, tarasów i parkietów

Oleje ogrodowe

To produkty idealne do drewna ogrodowego, zarówno europejskiego, jak i egzotycznego. Chronią drewno przed działaniem wody, promieni UV i plamami. Przywracają drewnu naturalną barwę i podkreślają rysunek jego słojów. Olej do tarasów produkowany jest na bazie naturalnych olejów modyfikowanych odpornymi na ścieranie żywicami alkidowymi, które zapewniają doskonałe wiązanie się oleju z drewnem oraz utwardzają deski tarasowe. Olej ten jest idealny na powierzchnie tarasowe, a także na schody drewniane zewnętrzne. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: bezbarwny, tek i palisander, jego wydajność to 8 m2/l. Olej do mebli ogrodowych jest idealny do konserwacji drewnianych mebli, takich jak stoły, krzesła, ławki. Dostępny jest w wersji bezbarwnej oraz w kolorze teku, jego wydajność to 12 m2/l.

Lazura Ochronna Polski Klimat

Lazura ochronna Polski Klimat to rozwiązanie przygotowane z myślą o trudnych warunkach pogodowych naszego klimatu. Zawiera multi filtry UV, zapewniające pełną ochronę przed niszczeniem i szarzeniem drewna spowodowanym intensywną ekspozycją na promienie słoneczne. Tworzona przez nią powłoka jest wodoodporna i skutecznie chroni materiał przed penetracją wody i wilgocią. Dodatkowo, produkt jest w pełni mrozoodporny – nie pęka oraz nie łuszczy się, gdy słupek rtęci spada poniżej zera. Elastyczne warstwy osłonowe, tworzone przez lazurę, pracują wraz ze zmianami objętościowymi wynikającymi z wahań temperatury. Mikroporowata struktura pozwala drewnu oddychać. Do wyboru mamy aż 8 odcieni drewna, w estetycznym, satynowym wykończeniu.

Lakier do parkietu o wysokiej wytrzymałości

Produkowany na bazie wysokiej jakości żywic uretanowo-alkidowych. Przeznaczony do ochrony powierzchni w budynkach mieszkalnych, do parkietów, podłóg i schodów wykonanych z litego drewna (gatunków krajowych i egzotycznych). Może być stosowany na drewno surowe lub zabezpieczone podkładem. Cechuje się dużą twardością (60% twardości szkła), odpornością na ścieranie i zarysowania, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach o zwiększonym natężeniu ruchu (np. korytarzach, pokojach dziennych, na schodach). Nie powoduje śliskości parkietu, jest odporny na działanie środków chemicznych, używanych do pielęgnacji podłóg. Produkt dostępny jest w trzech aspektach: połysk, satyna oraz mat. Wydajność przy jednokrotnym malowaniu: 12 m2/l.

Wszystkie produkty V33 spełniają europejskie normy dotyczące ochrony zdrowia i środowiska, a ich jakość gwarantowana jest przez certyfikaty ISO 9000 i ISO 14001.

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum