Uniwersalna gotowa gładź szpachlowa NEXAN

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Uniwersalna gotowa gładź szpachlowa NEXAN

Kiedy przychodzi czas na remont lub budowę domu, mieszkania albo firmy, chcesz aby wszystkie zastosowane materiały były możliwie najwyższej jakości. Chcesz zachować równowagę między ceną, a jakością produktów, które kupujesz. Ponadto zwracasz uwagę na wygodę pracy, czystość podczas remontu i fachowe doradztwo. Każdy etap budowy lub remontu jest istotny. Bardzo ważne dla Ciebie jest także osiągnięcie perfekcyjnego wyglądu końcowego, który ma wpływ na estetykę pomieszczeń. Zdając sobie z tego sprawę, postanowiliśmy zaprojektować i wyprodukować uniwersalną, gotową gładź szpachlową NEXAN, która idealnie nadaje się do osiągnięcia perfekcyjnie równych ścian i sufitów.

aktualizacja: 2020-12-07 11:03:23

Bez względu na to czy jesteś fachowcem, świadomym klientem końcowym lub reprezentujesz hurtownię z chemią budowlaną, poświęć chwilę na poznanie tego nowoczesnego produktu, który sprawia, że ściany i sufity szybko stają się wzorowo gładkie. Czym jest NEXAN, jak go stosować oraz jak kształtuje się cena w stosunku do jakości produktu?

NEXAN: Gwarancja idealnie gładkich ścian i sufitów

NEXAN to uniwersalna gotowa do użycia gładź szpachlowa na bazie polimeru akrylowego. Gładź NEXAN jest dostępna w wygodnych wiadrach o masie netto produktu 20 kg. Charakterystyczne wiadro w dominujących kolorach: niebieskim, pomarańczowym i białym oraz z charakterystycznym dekielkiem, wyróżniają NEXAN na tle innych gładzi szpachlowych.

NEXAN służy do wykonywania gładzi wewnątrz pomieszczeń, również o podwyższonej wilgotności użytkowej. To ważny atut, ponieważ dzięki specjalnym właściwościom uniwersalna gotowa gładź szpachlowa NEXAN ma zastosowanie w większości budowanych lub remontowanych pomieszczeniach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inny gust.

To jest powód, dla którego nasi specjaliści tak zaprojektowali skład gładzi NEXAN, aby idealnie sprawdziła się podczas wykonywania maksymalnie gładkiej warstwy pod większość najczęściej stosowanych farb: akrylowych, lateksowych, emulsyjnych itp. Jeżeli natomiast farba nie będzie ostatecznym pokryciem ścian lub sufitów, NEXAN można bez problemu stosować pod tynki dekoracyjne. To nie koniec wzorowych właściwości tej uniwersalnej gotowej gładzi szpachlowej.

NEXAN jest gładzią szpachlową, którą z powodzeniem można nakładać na ściany i sufity z tynkami cementowo-wapiennymi, gipsowymi, gipsowo-wapiennymi, wapiennymi lub wykonanymi z płyt gipsowo-kartonowych. Projektując NEXAN podeszliśmy do tematu bardzo ambitnie. Oprócz niestandardowych właściwości użytkowych, postanowiliśmy że osoba, która będzie nakładać naszą gładź szpachlową ma czuć się komfortowo w pracy. Dlatego NEXAN jest wyjątkowo wygodnym produktem w użyciu.

Każdy fachowiec preferuje inną formę aplikowania gładzi szpachlowych. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę, że pomieszczenie może wymagać konkretnego sposobu aplikacji gładzi. Nasi specjaliści nie pozostawili tego przypadkowi. Starannie zaprojektowana konsystencja oraz unikalny chroniony skład pozwala nakładać ją pacą, wałkiem lub natryskowo agregatem. Gładź NEXAN możesz obrabiać na mokro.

Oprócz tego, że NEXAN tworzy gładką powierzchnię i jest bardzo łatwy w obsłudze, charakteryzuje się wysoką przyczepnością, elastycznością i wodoodpornością. Co bardzo ważne, gładź jest śnieżnobiała. Z pewnością to atuty, które pomogą Tobie szybko podjąć decyzję przy wyborze gotowej gładzi NEXAN.

Gładź NEXAN

Zobacz jak prosty w użyciu jest NEXAN

Najpierw przemieszaj masę. Nanoś pacą ze stali nierdzewnej warstwą o grubości max. 2 mm i wygładź. W przypadku nakładania wałkiem, skoryguj gęstość masy wodą według uznania (maksymalnie 450 ml). Przy nanoszeniu masy agregatem zadozuj odpowiednią ilością wody, aby uzyskać wymaganą konsystencję (maksymalnie 800 ml). W razie potrzeby po wyschnięciu poprzedniej warstwy nanieś kolejną. Po całkowitym wyschnięciu gładzi, nierówności zeszlifuj papierem lub siatką ścierną. W przypadku obróbki "na mokro" (bezpyłowej) do zacierania pacą z gąbką przystąp po wstępnym związaniu warstwy gładzi - po około 3 godzinach. W razie potrzeby bezpośrednio przed zacieraniem delikatnie zwilż czystą wodą. To takie proste, prawda?

Istotnym czynnikiem przy wyborze materiałów budowlanych i wykończeniowych jest nie tylko jakość produktów, ale również ich cena. Czy NEXAN jest drogą czy tanią gładzią szpachlową? Czy jest produktem opłacalnym ekonomicznie? Śpieszymy z tłumaczeniem.

Perfekcyjne właściwości użytkowe gładzi szpachlowej NEXAN mogą błędnie wykreować myśl, że to bardzo droga gładź szpachlowa. Okazuje się jednak, że jest zupełnie inaczej. NEXAN jest produkowany w bardzo dużych ilościach z wysokiej jakości komponentów. Dzięki dużej skali produkcji w nowoczesnym oddziale MTB uzyskaliśmy bardzo atrakcyjną cenę produkcji, która przekłada się na akceptowalną cenę dla końcowego klienta. Przyznasz, że to duży plus. Oprócz tego uniwersalna gotowa gładź szpachlowa NEXAN jest łatwo dostępna. Gładź można bezproblemowa nabyć w wielu hurtowniach budowlanych oraz w Internecie, między innymi w popularnym serwisie aukcyjno sprzedażowym.

Dlaczego jesteśmy pewni, że uniwersalna gotowa gładź szpachlowa NEXAN sprawdzi się podczas remontu i budowy? NEXAN należy do rodziny produktów cenionego producenta MTB, który dba o najwyższą jakość produkowanej chemii budowlanej. Produkty MTB od lat goszczą w wielu europejskich domach. NEXAN jest gładzią w stu procentach wytwarzaną w Polsce. MTB produkuje wiele gładzi szpachlowych, a doświadczenie nabyte przez lata oraz zaangażowana kadra specjalistów sprawiły, że NEXAN potrafi ugruntować swoją pozycję na rynku gładzi.

MTB z całą rodziną swoich produktów nieustannie zdobywa uznanie fachowców w branży. Natomiast zadowolenie klienta końcowego jest dla nas motorem napędowym do udoskonalania już produkowanej chemii budowlanej oraz tworzenia nowoczesnych produktów na miarę XXI wieku. Zachęcamy Ciebie do częstego zaglądania na oficjalną stronę internetową MTB www.mtb-polska.pl. Cały czas idziemy do przodu dlatego spodziewaj się regularnych aktualności w naszym serwisie. Jeżeli natomiast masz pytania, śmiało kontaktuj się z naszymi przedstawicielami regionalnymi. Ich numery telefonów oraz adresy e-mail znajdziesz w dziale Kontakt.

Tak więc bez względu na to czy jesteś fachowcem, świadomym klientem końcowym czy sprzedawcą chemii budowlanej, pamiętaj, że właśnie poznałeś NEXAN - gładź, która gwarantuje idealnie gładkie ściany i sufity. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, która ma istotny wpływ na jakość życia w domu kochającej się rodziny.

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Gość1

10 Mar 2021, 10:02

gładź jest super , sam wypróbowałem kupiłem w lokalnej hurtowni budowlanej

time image

Gość Sami swoim

07 Lut 2021, 23:16

Niech w dalszym ciągu goszczą. Nie każdy ma pojecie o tym ze MTB to praktycznie czysty Kreisel. Większość produktów jest robiona wspólnie. Jak zwykle nabijanie ludzi w butelkę. Taka gładź kupisz w obi.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje