3 modele oczyszczaczy powietrza firmy Goclever

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
3 modele oczyszczaczy powietrza firmy Goclever

Firma Goclever wprowadziła do oferty 3 modele oczyszczaczy powietrza, przeznaczonych do użytku domowego. Są wyposażone w kilkustopniowe filtry, mają atrakcyjny wygląd i niską cenę.

aktualizacja: 2017-12-14 10:16:16

Nowe oczyszczacze Goclever skutecznie usuwają szkodliwe cząsteczki PM 2.5, dym, formaldehydy, kurz, bakterie, pleśń, roztocza, zarazki, sierść i elementy naskórka, zapewniając zdrowsze powietrze. Pozwalają tym samym efektywnie walczyć ze smogiem i czynnikami wywołującymi alergie czy napady astmy. Sprawdzą się więc w domach, w których mieszkają małe dzieci czy alergicy. Oczyszczacze różnią się m.in. stopniem zaawansowania (mają 3-, 5- lub 8-stopniowe filtry), tempem filtrowania powietrza (180 m3/h, 280 m3/h lub 365 m3/h), czy powierzchnią, którą mogą efektywnie przefiltrować (15-20 m2, 20-40 m2 lub 40 do 60 m2).

Goclever Cristal Air Pro - model z wysokiej półki

To najbardziej zaawansowana wersja, przeznaczona do mieszkań, w których dominują otwarte przestrzenie, jest wyposażona w dodatkowe funkcje, podnoszące komfort użytkowania.

Oczyszczacz powietrza Goclever Cristal Air ProGoclever Cristal Air Pro usuwa aż 99,97% zanieczyszczeń z powietrza w pomieszczeniach do 60 m2. Jest cichy (poniżej 45 dB), ma dużą wydajność - przepływ powietrza na poziomie 365 m3/h i 8-stopniowe oczyszczanie powietrza. Produkt wyposażono w czytelny wyświetlacz ze wskaźnikiem poziomu stężenia zanieczyszczeń w pomieszczeniu, wilgotności i temperatury, a także wskaźnik zużycia filtrów, timer i pilot. Zastosowano w nim technologię Octa Shield, wykorzystującą system filtrów i lamp (filtr plazmowy elektrostatyczny, filtr HEPA, filtr węglowy, filtr włókninowy, fotokatalizator, lampę UV, aktywny ozon, jonizację powietrza). Cena: 1 049 zł.

Goclever Cristal Air Advanced - model ze średniej półki

To wydajny i funkcjonalny model przeznaczony do większych pomieszczeń. Wyróżnia się wyglądem - jest wysoki i wąski, więc zajmuje niewiele miejsca na podłodze.

Oczyszczacz powietrza Goclever Cristal Air AdvancedGoclever Cristal Air Advanced może przefiltrować powietrze w tempie 280 m3/h na powierzchni 20-40 m2 i usunąć aż 99,97% zanieczyszczeń w powietrzu. Urządzenie jest wyposażone w technologię PENTA Shield, czyli 5-stopniową tarczę filtrującą obejmującą: filtr plazmowy elektrostatyczny, filtr HEPA, filtr węglowy, filtr włókninowy, lampę UV. Urządzenie, które ma moc (60 W) i tryb cichej pracy nocnej, ma także wbudowany sensor kurzu, wskaźnik zużycia filtra i wskaźnik PM2.5. Cena: 449 zł.

Goclever Cristal Air Coral - model podstawowy

To podstawowa wersja oczyszczacza, przeznaczona dla tych, którzy od sprzętu oczekują wydajnej pracy, prostej obsługi, nie potrzebują żadnych dodatkowych funkcji i liczą na rozsądną cenę.

Oczyszczacz powietrza Goclever Cristal Air CoralCristal Air Coral 3-stopniowo oczyszcza powietrze - jest wyposażony w filtr HEPA, filtr węglowy i filtr włókninowy, dodatkowo ma opcję jonizacji powietrza oraz wbudowaną lampę UV. Oczyszczacz jest cichy (poniżej 40 dB), ma przepływ powietrza na poziomie 180 m3/h i sprawdzi się w pomieszczeniach do 20 m2. Urządzenie o mocy 6 W cechuje się niskim zużyciem energii, ma wbudowany timer, a kosztuje zaledwie 199 zł.

Więcej informacji: goclever.com

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Oczyszczacz powietrza - jak dobrze wybrać?
Oczyszczacz powietrza - jak dobrze wybrać?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2018

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny