Rekuperator ARIA VITALE firmy HEATPEX z prestiżowymi nagrodami Red Dot Design Award 2023 oraz iF Design Award 2023

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Rekuperator ARIA VITALE firmy HEATPEX z prestiżowymi nagrodami Red Dot Design Award 2023 oraz iF Design Award 2023

W maju 2023 r. odbyła się Gala wręczenia nagród iF Design Award 2023 w Berlinie. iF Design jest jednym z najbardziej uznanych międzynarodowych konkursów w świecie designu i przyznawana jest od 1954 r. w kategoriach: produkt, komunikacja marketingowa, projektowanie opakowań oraz architektura.

aktualizacja: 2023-05-23 10:48:25

W edycji 2023 do konkursu zgłoszono prawie 11 000 produktów z 56 krajów, które zostały ocenione przez 133 członków jury! Międzynarodowe jury złożone z ekspertów z różnych dziedzin projektowania z całego świata oceniają zgłoszenia na podstawie kryteriów takich jak jakość, funkcjonalność, innowacyjność, estetyka i zrównoważony rozwój. Tylko kilka firm z Polski otrzymało tą prestiżową nagrodę. Tym bardziej nam miło, że rekuperator ARIA VITALE został doceniony przez tak znamienite grono.

Wentylacja to jedna z najważniejszych instalacji w każdym domu. Bez niej "dom nie oddycha". Dlatego stworzyliśmy centralę wentylacyjną HEATPEX ARIA VITALE, która nie tylko zapewnia najwyższą jakość powietrza, ale została zaprojektowana z dbałością o każdy detal. W centrali użyliśmy najlepszych komponentów, skupiając się na szybkości i prostocie instalacji. W naszej jednostce postawiliśmy na innowacyjny materiał obudowy - ekspandowany polipropylen (EPP) uszlachetniony laserowo. To dzięki niemu urządzenie jest lekkie, ciche i zapewnia estetyczny wygląd, jednocześnie zmniejszając wpływ na środowisko.

Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z filozofią Plug-and-Play, fabrycznie okablowane i skonfigurowane. Po podłączeniu jest od razu gotowe do użycia. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a panel sterowania jest prosty i intuicyjny.

ARIA VITALE jest obecnie jedynym na rynku urządzeniem do odzysku ciepła z sześcioma konfiguracjami instalacji. Daje to każdemu użytkownikowi swobodę wyboru odpowiedniego miejsca i pozycji instalacji. Taka wszechstronność konstrukcji oznacza, że od teraz zarówno instalatorzy, jak i użytkownicy końcowi nie muszą szukać alternatywnych jednostek, jeśli napotkają nieoczekiwane przeszkody techniczne na placu budowy.

W maju 2023 r. odbyła się Gala wręczenia nagród iF Design Award 2023 w Berlinie
W maju 2023 r. odbyła się Gala wręczenia nagród iF Design Award 2023 w Berlinie.

HEATPEX jest polskim producentem nowoczesnego rozwiązania dla wentylacji i rekuperacji domów jednorodzinnych ARIA z unikalnym, autorskim systemem łączenia elementów pozwalającym na szybki montaż bez użycia narzędzi. Ponadto produkuje najwyższej jakości systemy rur preizolowanych DELTA i rur osłonowych do zastosowań elektrycznych FORTO.

Więcej www.heatpex.pl.

Firma powiązana:
HEATPEX Sp. z o.o

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Możliwości klimatyzatory przenośne dla kamperów i przyczep kempingowych
Możliwości klimatyzatory przenośne dla kamperów i przyczep kempingowych
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!