Klimatyzator Rotenso Versu Cloth - wariacje kolorystyczne

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Klimatyzator Rotenso Versu Cloth - wariacje kolorystyczne

Oczekiwania względem urządzeń znajdujących się w naszych domach i mieszkaniach przestały ograniczać się tylko realizowania przez nie podstawowej funkcji. Istotną rolę odgrywa estetyka o czym świadczy szeroki wybór elementów wyposażenia i dekoracji wnętrz charakteryzujących się dobrym designem oraz cenową dostępnością. Ten trend dotyczy także klimatyzatorów pokojowych. Doskonałym przykładem jest Rotenso Versu Cloth - klimatyzator inny niż wszystkie!

aktualizacja: 2022-11-22 14:33:02

Inny, czyli jaki? Odpowiedź marki brzmi przewrotnie: „taki jak zechcesz”! W tym przypadku to nie slogan reklamowy. Rotenso Versu Cloth to aż kilkanaście możliwych kombinacji kolorystycznych.  Unikalną cechą designerskiego klimatyzatora są wymienne, tekstylne panele mocowane za pomocą magnesów na czole klimatyzatora.

Jaki jest Rotenso Versu Cloth? To nowa odsłona najbardziej rozpoznawalnego w ofercie Rotenso modelu klimatyzatora Versu. Elegancki design urządzenia miał swoich fanów wśród estetów i dekoratorów wnętrz. Bryła nowego Versu Cloth została delikatnie zmodyfikowana poprzez spłycenie i złagodzenie linii. Zmieniła się też kolorystyka obudowy urządzenia, które występuje obecnie w dwóch podstawowych wariantach tj. Rotenso Versu Cloth Caramel i Stone. Delikatny, złotawy odcień obudowy klimatyzatora Rotenso Versu Cloth Caramel z podstawowym, dołączonym do zestawu, karmelowym panelem przypadnie do gustu miłośnikom ciepłych, inspirowanych barwami natury tonacji. Rotenso Versu Cloth Caramel jest też oczywistym wyborem do wnętrz, w których pojawiają się miedziane i złocone dodatki. Rotenso Versu Cloth Stone to dla odmiany wariacja na temat bieli, srebra i szarości stworzona do nowoczesnych, stonowanych wnętrz z takimi akcentami jak beton, stal i kamienie.

Poza podstawowym, dołączonym do każdego zestawu panelem w wariancie Versu Cloth Caramel lub Versu Cloth Stone klienci będą mogli dokupić jeden lub kilka dodatkowych tekstylnych paneli spośród aż 9 modnych kolorów Caramel, Stone, Rose, Desert, Mint, Chrome, Storm, Coral i Marine, i w ten sposób stworzyć aranżację wnętrza, w której wszystkie elementy i dekoracje będą spójne kolorystycznie. 

Rotenso szczyci się największą liczbą, różniących się od siebie wyglądem, modeli klimatyzatorów pokojowych. Zainspirowany trendami w architekturze wnętrz Rotenso Versu Cloth Caramel i Stone z panelami w różnych odcieniach szarości, beży, mięty, różu oraz granatu powstał w odpowiedzi na potrzeby projektantów wnętrz i wymagających klientów. 

Klimatyzatory Rotenso Versu Cloth
Klimatyzatory Rotenso Versu Cloth

Rotenso Versu Cloth to nie tylko estetyczny klimatyzator, ale całoroczne urządzenie do ogrzewania i chłodzenia o najwyższej klasie wydajności energetycznej chłodzenia A+++, w trybie grzania A++, charakteryzujące się cichą pracą - głośność jednostki na najniższym biegu wynosi tylko 19 dB - i niezwykle delikatnym i kaskadowym nawiewem powietrza 180°, za który odpowiada obrotowa pozioma żaluzja. Wbudowana grzałka tacy ociekowej i karteru sprężarki zapewniają niezwodną pracę klimatyzatora również zimą, nawet podczas srogich mrozów. 

Więcej informacji: https://rotenso.com/pl/

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Możliwości klimatyzatorów przenośnych dla kamperów i przyczep kempingowych
Możliwości klimatyzatorów przenośnych dla kamperów i przyczep kempingowych
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!