Klimatyzatory ścienne Versu Pure, Versu Cloth Caramel i Versu Cloth Stone od Rotenso

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 9-16 minut
Klimatyzatory ścienne Versu Pure, Versu Cloth Caramel i Versu Cloth Stone od Rotenso

Klimatyzatory ścienne Versu Pure, Versu Cloth Caramel i Versu Cloth Stone to nowa odsłona najbardziej rozpoznawalnego modelu w ofercie Rotenso.

aktualizacja: 2022-09-22 06:15:14

Unikatowy, elegancki design urządzenia znajdzie swoich fanów wśród miłośników różnych stylów. Wymienne, tekstylne panele, idealnie przylegające do frontu klimatyzatora, pozwalają tworzyć aranżację wnętrza, w której wszystkie elementy i dekoracje są spójne stylistycznie.

Złotawy odcień obudowy Cloth Caramel z karmelowym kolorem panelu przypadnie do gustu miłośnikom ciepłych, inspirowanych barwami natury tonacji. Versu Cloth Stone to wariacja na temat srebra i szarości stworzona do nowoczesnych wnętrz.

Jest to urządzenie całoroczne do ogrzewania i chłodzenia o najwyższej klasie wydajności energetycznej (chłodzenia) A+++, charakteryzujące się cichą pracą - głośność jednostki na najniższym biegu wynosi tylko 19 dB - i niezwykle delikatnym i kaskadowym nawiewem powietrza 180°, za który odpowiada obrotowa pozioma żaluzja.

https://rotenso.com/pl/

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!