Klimatyzator U-Crown - oszczędzaj energię przez cały rok

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 9-16 minut
Klimatyzator U-Crown - oszczędzaj energię przez cały rok

Model zaprojektowany z myślą o domu energooszczędnym. Dzięki specjalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, funkcjom i wysokim parametrom, wykorzystywanie go zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania pomieszczeń jest bardzo wydajne. Co więcej, pozwala na realną oszczędność energii.

aktualizacja: 2022-06-29 04:27:54

Współczynnik efektywności grzania, czyli COP, dla Gree U-Crown wynosi aż 4,1. Oznacza to, że z 1 kW mocy elektrycznej jesteśmy w stanie uzyskać ponad 4 kW ciepła. Klasa energetyczna ogrzewania (w zależności od wydajności) to nawet A++.

Klimatyzator U-Crown może z powodzeniem ogrzewać pomieszczenia praktycznie w każdych warunkach polskiego klimatu - jego zakres pracy sięga nawet -30°C na zewnątrz. Dzięki wysokowydajnej, dwustopniowej sprężarce, urządzenie jest w stanie utrzymać nawet do 90% nominalnej wydajności grzewczej przy temperaturach zewnętrznych -25°C.

Aby ogrzewanie było jeszcze bardziej komfortowe, U-Crown został wyposażony w funkcje takie jak odczyt temperatury z pilota, ogrzewanie do +8°C nieużytkowanych obiektów, czy gorący start, który eliminuje chłodne powiewy powietrza zaraz po starcie urządzenia.

gree.pl

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!