Promocja HEATPEX "Ile skrzynek tyle metrów rury"

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 9-16 minut
Promocja HEATPEX "Ile skrzynek tyle metrów rury"

Od 1 czerwca 2022 r. wystartowała ogólnopolska promocja firmy HEATPEX na produkty do rekuperacji HEATPEX ARIA "Ile skrzynek tyle metrów rury".

aktualizacja: 2022-06-01 09:52:34

W okresie trwania promocji do każdej kupionej skrzynki rozdzielczej ARIA CONNECT otrzymasz 1 metrową rurę ARIA ADURO o średnicy 160 mm za 1 zł.

Promocja jest realizowana wspólnie z sieciami handlowymi na terenie całej Polski i trwa do końca czerwca lub wyczerpania zapasów.

ARIA ADURO to system rozprowadzania powietrza do rekuperacji wykonany z lekkiego materiału o doskonałych właściwościach izolacyjnych i stanowi alternatywę dla rur metalowych typu spiro. Produkowany jest w 3 średnicach: 125, 160, 200 mm. Służy do przesyłania dużych strumieni powietrza do i z rekuperatora.

Został opracowany z myślą o rekuperacji w domach jednorodzinnych i wraz z systemem ARIA CONNECT stanowi kompletny system rozprowadzania powietrza do rekuperacji HEATPEX ARIA.

Autorska technologia OneClick® pozwala na ultra szybkie i łatwe łączenie wszystkich elementów systemu bez użycia narzędzi. Zastosowane materiały, wspomniany opatentowany system połączeń OneClick® oraz konstrukcja poszczególnych elementów pozwala na osiągnięcie najwyższej klasy szczelności ATC1 wg normy PN-EN-17192, potwierdzonej badaniami wykonanymi przez niezależne laboratorium. Oznacza to trzykrotnie wyższą szczelność od systemów z klasą D.

www.heatpex.pl

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej
Firma powiązana:
HEATPEX Sp. z o.o

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje