Nowoczesne systemy sterowania SALUS Smart Home

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowoczesne systemy sterowania SALUS Smart Home

Dzisiejsza technologia w pełni pozwala na to, aby móc automatycznie sterować ogrzewaniem, za pomocą urządzeń mobilnych. Inteligentne sterowanie ogrzewaniem zapewnia wygodę i ułatwia nam codzienne życie. Bez względu na to, gdzie się znajdujemy, mamy możliwość ciągłej kontroli domowej instalacji grzewczej i temperatury w każdym pomieszczeniu. Racjonalne gospodarowanie energią wiąże się nie tylko z naszym komfortem, ale również z oszczędnościami.

aktualizacja: 2019-10-07 12:49:59

Sterowanie ogrzewaniem zapewniają nowoczesne regulatory pokojowe, dzięki którym każdy użytkownik może łatwo dopasować temperaturę do własnych preferencji, wykonywanych czynności, przeznaczenia pomieszczeń oraz pory dnia tak, by zawsze dobrze się czuć we własnym domu.

Regulacja temperatury w każdym pokoju osobno

Ogrzewanie pod kontrolą - system SALUS Smart Home

W przypadku ogrzewania konwencjonalnego można regulować temperaturę za pomocą sterownika, jednak automatyka znacznie ułatwia obsługę instalacji i pozwala na dokładniejsze dopasowanie temperatury w domu do naszych potrzeb. Przy ogrzewaniu podłogowym nie ma żadnych wątpliwości, że trzeba zainwestować w regulatory, tym bardziej, jeśli mamy możliwość zainstalowania aplikacji, która pozwoli nam na sterowanie ogrzewaniem przez Internet.

Aplikacja SALUS Smart Home

Aplikacja SALUS Smart Home pozwala na sterowanie ogrzewaniem podłogowym, grzejnikowym, elektrycznym lub w układzie mieszanym. Zapewnia ona pełen komfort użytkowania - możemy sterować ogrzewaniem siedząc wygodnie w fotelu lub będąc poza domem. Aplikacja obsługuje system SALUS Smart Home, który już wkrótce zostanie poszerzony o nowoczesny, super cienki regulator QUANTUM w wersji bezprzewodowej SQ610RF oraz przewodowej SQ610.

Wyróżnia go niesamowicie cienka bryła (tylko 8.75 mm bez klapki) oraz wbudowany akumulator litowo-jonowy, który wystarczy naładować raz na sezon grzewczy za pomocą kabla micro USB. SQ610 ma także czujnik wilgotności, który pozwoli idealnie dobrać parametry ogrzewania do warunków panujących w pomieszczeniach. Instalacja tego regulatora przebiega w łatwy i szybki sposób, a dodatkowo jest on uniwersalny, ponieważ może regulować temperaturę nie tylko w ogrzewaniu grzejnikowym i podłogowym, ale i w elektrycznym.

Ponadto urządzenie jest kompatybilne z systemem Amazon ALEXA oraz Google Home, dzięki czemu możesz sterować inteligentnym domem głosowo. Urządzenie to znakomicie komponuje się z innymi produktami firmy SALUS Controls, ponieważ można je zintegrować z resztą systemu Smart Home za pomocą inteligentnej bramki UGE600, która poszerzy jego możliwości i pozwoli Ci sterować urządzeniami przez Internet.

Regulator QUANTUM

Twój Dom - Twoje Reguły!

W ramach jednego systemu SALUS Smart Home możliwa jest współpraca nawet kilku urządzeń. Jego funkcjonalność użytkowa wynika z możliwości sprecyzowania reguł OneTouch. Ich personalizacja pozwala na sterowanie zarówno urządzeniami, jak i grupami urządzeń. Użytkownik może też tworzyć własne zależności między poszczególnymi elementami systemu (czyli kreować scenariusze zdarzeń), dzięki czemu inteligentny dom obsługiwany jest w sposób bardziej ekonomiczny i bezpieczny.

Producent oferuje również aktywator reguł OneTouch w formie bezprzewodowego przycisku SB600, który uruchomi ustawione przez Ciebie scenariusze zdarzeń. To samo urządzenie może służyć również jako przycisk alarmowy. W sytuacji, kiedy nastąpi odłączenie systemu OneTouch od Internetu, to reguły zapisane w pamięci UGE600 nadal działają.

Aktywator reguł OneTouch w formie bezprzewodowego przycisku SB600

System SALUS Smart Home oferuje możliwość rozbudowy w dowolnym momencie. Właściwe sterowanie ogrzewaniem poszerzone o produkty Smart to pewna droga do komfortowego i ekonomicznego systemu.

Stosowanie takiego rozwiązania umożliwia sterowanie lokalne, jak i z dowolnego miejsca poza budynkiem. Bez względu na porę roku Twój dom ma być bezpieczny, wygodny, a przy tym oszczędny. Poszerz swój system o elementy takie jak sterownik do rolet RS600, który pomoże Ci zadbać o Twoje bezpieczeństwo oraz prywatność czy czujnik zalania WLS600, który obniży do minimum skutki zniszczeń spowodowanych wyciekiem wody i konieczność renowacji pomieszczeń czy sprzętów.

SALUS Controls w swojej ofercie posiada również urządzenia takie jak czujnik dymu SD600, który zaalarmuje Cię sygnałem dźwiękowym, świetlnym, SMS-em lub e-mailem natychmiast po wykryciu dymu w pomieszczeniu. Z urządzeniami SALUS Smart Home stworzysz swój inteligentny dom. Poznaj naszą pełną ofertę na www.salus-controls.pl oraz www.salus-smarthome.pl.

Salus logotyp

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny