Tej wiosny zainwestuj w inteligentną ochronę swojego domu

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Tej wiosny zainwestuj w inteligentną ochronę swojego domu

Wiosna to czas porządków i zmian. Porządkujemy w tym okresie swoje życie, dom i zaczynamy koncentrować się na wielu obszarach, które możemy ulepszyć. Podczas wiosennych porządków, łatwo zapomnieć o kwestii bezpieczeństwa.

aktualizacja: 2022-04-22 05:11:39

Dzięki ofercie inteligentnych kamer od Yale, Twój dom i ogród będą bezpieczne, a przy tym przygotowane na wyjazdy w nadchodzących, ciepłych miesiącach.

Oferta i sterowanie

Oferta Yale obejmuje wewnętrzną kamerę Wi-Fi obracająco-pochylającą (Pan & Tilt), wewnętrzną kamerę Wi-Fi (Full HD), kamerę Wi-Fi do drzwi wejściowych (z reflektorem i syreną) oraz zewnętrzną kamerę Wi-Fi Pro (4MP).

Kamerami możemy sterować za pomocą aplikacji Yale View. Zapewnia ona także dodatkowe funkcje, takie jak udostępnianie kamer rodzinie i przyjaciołom, ustawienia rejestrowania w pętli i wykrywania ruchu, grupowanie kamer i podgląd z czterech kamer jednocześnie.

Do tego, kamery są wyposażone w elegancką, czarną obudowę i łączą się z alarmem domowym Yale Sync Smart. Integracja z alarmem pozwala na kontrolę kamer za pomocą aplikacji Yale Home, poświęconej alarmowi, co zapewnia konsumentom dodatkową wygodę.

Do tego, kamerami można sterować przy pomocy asystentów głosowych, takich jak Amazon Alexa i Asystent Google.

Kamery Yale można ustawić wszędzie
Kamery Yale można ustawić wszędzie

Miej oko na każdy zakątek

Wewnętrzną kamerę Wi-Fi obracająco-pochylającą (Pan & Tilt) można skierować w górę i w dół oraz na lewo i na prawo, co pozwala na monitorowanie każdego zakątka domu. Dla dodatkowego bezpieczeństwa, kamery posiadają inteligentną funkcję śledzenia, dzięki czemu mogą one automatycznie wykrywać, śledzić i rejestrować poruszające się obiekty (np. ludzi).

Kamera aktywuje natychmiastowy alarm, jeśli wykryje ruch w ważnej strefie (np. w pobliżu sejfu). W celu ochrony prywatności, obiektyw kamery można ukryć korzystając z trybu prywatności dostępnego w aplikacji Yale View.

Kamera ustawiona w sypialni
Kamera ustawiona w sypialni

Zadbaj o najbliższych

Niezależnie od tego, czy przebywamy akurat poza domem, czy pracujemy w innym pokoju, przy pomocy kamer Yale możemy mieć pewność, że nasze dzieci lub pupil są bezpieczne.

Dzięki aplikacji Yale View otrzymamy powiadomienia o wykrytym ruchu, możemy monitorować swój dom i prowadzić rozmowy w czasie rzeczywistym z osobą stojącą przed kamerą. Ciekawi Cię, co wyprawia Twój pupil, gdy nie ma Cię w domu? Teraz możesz nie tylko go zobaczyć, ale również z nim porozmawiać!

Kamera ustawiona w pokoju dziecięcym
Kamera ustawiona w pokoju dziecięcym

Już nigdy nie przegapisz przesyłki

Do użytku zewnętrznego Yale opracowało kamerę Wi-Fi do drzwi wejściowych z reflektorem i syreną (Light & Siren), dzięki której możesz monitorować wszystko, co dzieje się przed Twoim domem.

Kamera została wyposażona w funkcję wykrywania ruchu, a dodatkowo obsługuje funkcję rozmowy w czasie rzeczywistym, dzięki której możesz porozmawiać z kurierem, co sprawi że już nigdy nie przegapisz przesyłki! Ponadto, wbudowany reflektor i syrena odstraszą niechcianych gości.

Kamera przy drzwiach wejściowych
Kamera przy drzwiach wejściowych

Zabezpiecz swój ogród

Wi-Fi Pro Yale - 4 MP to kamera o najwyższej rozdzielczości QHD 4MP. Podgląd na żywo w jakości HD oraz udoskonalona wizja nocna pozwolą na uzyskanie przejrzystego obrazu o każdej porze, bez względu na warunki pogodowe.

Dla większej elastyczności, kamera posiada funkcję wykrywania, którą można skonfigurować w zależności od potrzeb tak, aby kamera monitorowała określone strefy wokół domu i ogrodu.

Kamera doskonale działa nocą, jak i podczas różnych warunków pogodowych

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje