Effector ma nową stronę internetową

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Effector ma nową stronę internetową

Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w tej dziedzinie. Ma również wersję responsywną, która decyduje o jej poprawnym wyświetlaniu na urządzeniach mobilnych.

aktualizacja: 2017-01-18 13:16:45

Strona internetowa firmy Effector dostępna pod adresem www.effector.com.pl, to nie tylko zupełnie zmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim lepsza jej struktura, zapewniająca prostszy dostęp do informacji. Zmieniające się w błyskawicznym tempie środki elektronicznego przekazu wymagają częstszego niż dotąd dostosowania stron internetowych do potrzeb użytkowników. Na stronę główną zostały zaprojektowane tzw. hero bannery z prezentacją oferty firmy (uznane za jeden z hitów  projektowania w  minionym roku) oraz podręczne menu, które umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych sekcji serwisu.

Użyte technologie

Na potrzeby witryny  przygotowano dwa indywidualne skrypty, jeden służący do obsługi wyszukiwarki przedstawicieli handlowych wg. województw oraz drugi - służący do wyświetlania kolorystyki listew.

Strona została zbudowana w oparciu o system obsługi treści (CMS), dzięki któremu jest w pełni edytowalna. System ten zawiera dodatkowe moduły, służące do obsługi katalogu produktów oraz  aktualności.  W porównaniu z poprzednią wersją witryny - dla wygody użytkowników - zaprojektowano osiem kluczowych podstron, m.in. oferta, aktualności, kontakt oraz centrum pobierania plików. Spółka postawiła na zaawansowany proces projektowy strony, w którym projektowanie graficzne było poprzedzone wykonaniem makiet statycznych z użyciem metody design studio.

Witrynę firmy Effector wykonano w oparciu o elementy projektowania UX (User Experience), dziedziny, polegającej na badaniu i projektowaniu doświadczeń użytkowników serwisów internetowych. Nowa strona www została przygotowana w technologii PHP, html, CSS, JS, Ajax, a na koniec przeszła pomyślnie walidację W3C.

Prostota i użyteczność

Nowy design strony to dobra okazja do pełniejszego zaprezentowania nie tylko naszych produktów, ale także całej organizacji. Nowy wygląd witryny internetowej przynosi także nową jakość poprzez lepszy dostęp do informacji o naszych produktach, ofercie oraz kompetencjach.

To dla nas także dodatkowa okazja, aby podkreślić najważniejsze wartości firmy Effector: wysoką jakość produktów i usług,  zorientowanie na wymagania klienta oraz dążenie do perfekcji - stwierdziła Małgorzata Kruk, dyrektor promocji i marketingu Effector S.A. - Mam nadzieję, że nowa strona spotka się z pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania - podsumowała Małgorzata Kruk.

Modyfikację witryny spółki przeprowadziła Agencja Interaktywna PRIMEO, która od lat współpracuje ze spółką Effector.

 

Firma powiązana:
EFFECTOR S.A.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny