Effector na targach Grupy PSB w Kielcach - podsumowanie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2016-10-03 08:26:27
Effector na targach Grupy PSB w Kielcach - podsumowanie

W dniach 2-3 marca 2016 r. odbyły się w Kielcach 14 targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. Wydarzenie co roku organizowane jest z myślą o licznych partnerach sieci: składach, placówkach PSB-Profi, PSB-Mrówka oraz dostawcach. W targach rokrocznie uczestniczy firma Effector, która współpracuje z Polskimi Składami Budowlanymi od wielu lat.

Effector na targach Grupy PSB w Kielcach - podsumowanie

Propozycja firmy Effector

Effector zaproponował w tym roku swoim odbiorcom współpracę w zakresie całej swojej oferty, pogrupowanej w dziewięciu kolekcjach profili wykończeniowych, wraz z nowymi produktami, które na przestrzeni ostatniego roku znalazły się w ofercie. Placówki PSB mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, jeśli zadeklarują znaczący obrót z włoszczowskim producentem. Znaczącym ukłonem w stronę odbiorców 14 Targów jest możliwość deklarowania przyszłej współpracy jeszcze po zakończeniu tegorocznego wydarzenia. Z tegorocznych zamówień zadowolony jest Marcin Grabiec, menadżer ds. sprzedaży w firmie Effector S.A.

Z roku na rok obserwujemy nieustanny rozwój Targów Grupy PSB. Podczas tych dwóch dni wyraźnie widać, jak ważne i potrzebne są te spotkania. Wymiana opinii pozwala oszacować nastroje panujące w branży i skonfrontować poglądy na temat sezonu, który się właśnie rozpoczyna. Bardzo sobie cenię możliwość bezpośrednich rozmów z kupcami. Dzięki nim potrafię jeszcze obiektywniej postrzegać naszą ofertę - podsumowuje Marcin Grabiec.

Effector S.A. w czasie targów odnotował wyższą niż rok temu wartość zamówień oraz istotne zainteresowanie nowych odbiorców propozycją aluminiowych listew wykończeniowych ze swojej oferty. Te czynniki powinny wpłynąć na zauważalny wzrost obrotów jeszcze w bieżącym roku z kontrahentami, należącymi do Grupy PSB.

Targi PSB obiecują dobrą pogodę

Mówi się nieoficjalnie, że to wydarzenie na samym początku sezonu budowlanego jest swego rodzaju "barometrem" dla branży. Grupa PSB po raz kolejny mówi o rekordach, które padły podczas targów. W tym roku zostało zawartych przeszło 13 tysięcy kontraktów o wartości przekraczającej 314 milionów, co daje znaczny - 18 % - wzrost w porównaniu z ubiegłorocznym wydarzeniem. Szacuje się, że targi odwiedziła rekordowa liczba osób, aż 4300 uczestników. W tym roku swoje stoiska zorganizowało 321 producentów, a kontrakty zawierało 400 placówek kupieckich z całego kraju.

Firma powiązana:
EFFECTOR S.A.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny