Jaką podłogę wybrać? Drewnianą, ręcznie postarzaną

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Jaką podłogę wybrać? Drewnianą, ręcznie postarzaną

Urządzanie wnętrz ekskluzywnych to niełatwa sztuka. Tam gdzie nie ma ograniczeń finansowych, zazwyczaj mamy do czynienia z wysokimi oczekiwaniami. Jaką więc podłogę wybrać? Drewnianą - bo luksus to przede wszystkim komfort użytkowania. Ręcznie postarzaną - bo wnętrze ekskluzywne, to wnętrze nieszablonowe. Poniżej prezentujemy przykładowe wzory marki Jean Marc Artisan.

aktualizacja: 2017-08-01 07:27:03

Do niedawna wnętrza ekskluzywne kojarzyły się z marmurami i bogatymi zdobieniami. Obecnie trend ten się odwrócił i posiadacze ekskluzywnych domów i mieszkań coraz częściej gustują w prostych, funkcjonalnych formach i naturalnych rozwiązaniach. Zawsze muszą to być jednak przedmioty najwyższej jakości. Dobrze, gdy posiadają pewne uniklane cechy, które odróżniają je od popularnych i ogólnodostępnych rozwiązań. Bo wnętrze ekskluzywne to przede wszystkim wnętrze nieszablonowe - tak jak jego właściciel.

Podłoga drewniana marki Jean Marc Artisan

Interesującym rozwiązaniem do wnętrz luksusowych są podłogi marki Jean Marc Artisan. Są to deski dębowe, które posiadają wszystkie atrybuty podłogi drewnianej: szlachetność, ponadczasowość, trwałość, naturalność oraz przyjazność w użytkowaniu. Drewno ociepla wnętrze, reguluje mikroklimat pomieszczeń oraz co ważne, ułatwia relaks i odstresowuje.

To co je wyróżnia to przede wszystkim ręcznie wykonywane postarzenia i drobne uszkodzenia. Delikatne rysy, wgniecenia, a nawet otwory przypominające ślady korników, sprawiają, że mamy doczynienia z produktem absolutnie nieszablonowym, unikalnym i całkowice zgodnym z aktualnymi architektonicznymi trendami.

Podłoga drewniana marki Jean Marc Artisan Podłoga drewniana marki Jean Marc Artisan

Styl podłóg Jean Marc Artisan czerpie z najlepszych tradycji rzemieślniczych. Naturalne piękno drewna podkreślone zostało metodami stosowanymi przez ebenistów - legendarnych francuskich rękodzielników. Starannie dobrano naturalne oleje, które idealnie podkreślają atuty drewna, jego kolorystykę i kształt sęków. Dodatkową zaletą tak postarzanej podłogi jest to, że nie trzeba się martwić w trakcie użytkowania (np. gdy mamy psa) - każde nowe uszkodzenie po prostu wpisuje się w jej klimat.

Podłoga drewniana marki Jean Marc Artisan Podłoga drewniana marki Jean Marc Artisan

Mimo "wiekowego" wyglądu podłoga Jean Marc Artisan jest produktem zaawansowanym technologicznie. Są to deski warstwowe, w których, co niecodzienne, każda warsttwa zbudowana jest w całości ze szlachetnego drewna dębu. Poszczególne warstwy zostały zespojone w konstrukcji krzyżowej, która zapewnia wytrzymałość i trwałość. Podłoga ma wyjątkowo grubą warstwę wierzchnią oraz jest trudnopalna, przez co może być stosowana nawet w miejscach mocno eksploatowanych. Sprawdzi się nie tylko w apartamentach i rezydencjach, ale nawet w miejscach takich jak restauracje, kluby, hotele czy galerie handlowe.

Marka Jean Marc Artisan oferuje obecnie 6 dekorów. Więcej informacji na www.jeanmarcartisan.com

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość DariaW

05 Gru 2017, 13:30

drewno wygląda doskonale pod każdą postacią, to na tyle uniwersany materiał, żezawsze będzie świetnie wyglądać. mi osobiście podobają się postarzne podłogi, jak i eleganckie, ciemne deski

time image

Gość Lewański

02 Sie 2017, 20:58

Drewno na podłodze to niewątpliwie niesamowity styl wnętrza. To się od razu widzi i wyczuwa. Pokazany tu styl jest bardziej rustykalny. Fajnie to wygląda, lecz mi bardziej przypadł do gustu styl skandynawski. Tam drewno jest raczej bielone (lubują się oni w jasnych pomieszczeniach). ...

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny