Targi Domotex w Hanowerze

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-01-05 10:43:51
Targi Domotex w Hanowerze
W dniach 16-19 stycznia 2010 r. w Hanowerze odbędzie się największy coroczny meeting branży podłogowej. Targi Domotex to czas premier najnowszych trendów i nowinek technologicznych.

Na Targach DOMOTEX obecna będzie firma BarlinekZ tej okazji firma Barlinek zaprezentuje unikalny i nowoczesny system łączenia desek podłogowych Fast Click System opracowany przez technologów Barlinka oraz inne nowości produktowe, w tym najnowszą kolekcję podłóg litych oraz luksusowe podłogi L’esprit Decoration.

Najbliższa edycja Targów DOMOTEX  - jednej z najważniejszych imprez dla branży pokryć podłogowych - odbędzie się już w połowie stycznia 2010 r. w Hanowerze (Niemcy). W ubiegłym roku na wystawie zaprezentowało się blisko 1 400 firm z 71 krajów. W 2009 r. imprezę odwiedziło ponad 38 000 przedstawicieli firm z branży.

Na targach spotykają się specjaliści z całego świata, zajmujący się na co dzień podłogami, impreza gromadzi także najważniejszych producentów, co pozwala zaobserwować najnowsze rozwiązania technologiczne i trendy, prezentowane przez poszczególnych wystawców.  Na najbliższych targach nie zabraknie krajowych producentów - wśród nich obecna będzie firma Barlinek.

Targi Domotex są dla polskiej spółki doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów handlowych oraz umocnienia dotychczasowych. Na styczniową imprezę Barlinek przygotował bogaty asortyment swoich produktów. Podczas wystawy firma zaprezentuje najnowszą, ekskluzywną serię podłóg – która zadebiutowała w  kraju  jesienią 2009 r.  - L’Esprit Decoration.

Aby nadać tym wyjątkowym posadzkom niebanalny wygląd i charakter, zostały one poddane na etapie produkcji dodatkowym zabiegom, wzmacniającym wytrzymałość i jakość. Podłogi marki L’Esprit Decoration wpisują się idealnie w potrzeby wymagających Klientów, charakteryzują się wręcz perfekcyjną jakością wykonania i klasyczną, ponadczasową elegancją.

 

Spółka zaprezentuje na wystawie także podłogi z  litego drewna dębowego i jesionowego, które od pozostałych pokryć  różnią się tym, że są produkowane z jednego  kawałka drewna. Lita podłoga charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi, wyjątkowymi walorami wizualnymi - i co równie ważne - jest gotowa do eksploatacji dosłownie zaraz po jej ułożeniu.

Podłogi charakteryzują się różnorodnością usłojenia i kolorystyki. Występujące przebarwienia oraz sęki podkreślają naturalny charakter produktu.  Już  na targach pojawi się lita  podłoga w kolejnej odsłonie wykończeń – specjalnie selekcjonowane drewno emanuje naturą, która została dodatkowo podkreślona poprzez postarzanie i barwienie. Barlinek po raz pierwszy zaprezentuje na targach obok wybranych wzorów  deski barlineckiej (w tym szerokiej oferty podłóg jednolamelowych), pełną serię listew własnej produkcji.

 

- Na tegorocznych targach chcemy pokazać różnorodne produkty z  naszej oferty – mówi Marek Janke, członek zarządu, dyrektor handlowy Barlinek S.A. – Tegoroczna impreza to doskonała okazja do prezentacji naszego nowego złącza o nazwie Fast Click System,  które już wiosną wejdzie do masowej produkcji – podkreśla Marek Janke.

 

Nowy system łączenia w znaczący sposób upraszcza i skraca montaż podłogi. Dzięki niemu ułożenie podłogi jest szybsze i  łatwiejsze niż dotąd, wymaga mniejszej ilości narzędzi do układania podłogi.  Nowy Fast Click System został zarejestrowany już w czerwcu 2009 r. w Europejskim Urzędzie Patentowym.

Spółka spodziewa się znacznego zainteresowania ofertą  ze strony zwiedzających.
Lokalizacja stoiska Grupy Barlinek: Targi Domotex, Hannover, Hala 9, stoisko D 16.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Barlinek

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny