Podłogi marki L'Esprit Decoration

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2009-11-10 14:35:04
Podłogi marki L'Esprit Decoration
We wrześniu miała miejsce premiera nowej luksusowej marki o nazwie L’Esprit Decoration.  Kolekcja obejmuje podłogi z drewna dębu i jesionu oraz z gatunków egzotycznych, takich  jak iroko, jatoba, sucupira, wenge oraz merbau.

Producentem tych luksusowych podłóg jest Grupa Barlinek. Ambasadorem marki został Wojciech Fibak - słynny tenisista, biznesmen i koneser sztuki.

 

Aby nadać tym wyjątkowym posadzkom niebanalny wygląd i charakter, zostały one poddane jeszcze na etapie produkcji dodatkowym zabiegom, wzmacniającym estetykę i wytrzymałość. Podłogi marki L’Esprit Decoration wpisują się idealnie w potrzeby wymagających Klientów, charakteryzują się wręcz perfekcyjną jakością wykonania i klasyczną, ponadczasową elegancją. Za 1 m2 podłogi trzeba zapłacić od 330 do 630 zł.

Podłogi marki L’Esprit Decoratio

Prace przy projekcie tej serii podłóg trwały od stycznia 2008 roku, kiedy to przeprowadzono zakrojone na szeroką skalę badania marketingowe wśród projektantów, architektów, znawców piękna i sztuki. Dystrybucja tych drewnianych posadzek ma miejsce wyłącznie  w wybranych punktach sprzedaży, w  dużych aglomeracjach miejskich. Dotarcie do odbiorcy sektora Premium obejmuje bliską współpracę z architektami oraz projektantami wnętrz.

 

Modę na marki Premium obserwujemy w Polsce od kilku lat – mówi Marek Janke, dyrektor handlowy Barlinka. Na rynku desek warstwowych dotąd nie było oferty Premium rodzimych producentów.

 

W segmencie tym obecne są wyłącznie nieliczne produkty marek zagranicznych, należało więc szybko zająć to miejsce – uważa Marek Janke.‏

 

Wreszcie jeden z najistotniejszych argumentów, przesądzający o zaangażowaniu Barlinka w nowy sektor: marki luksusowe są odporne na wahania koniunktury i utrzymują wysokie tempo sprzedaży nawet w czasach stagnacji ekonomicznej. Spółka zakłada sprzedaż nowego produktu na poziomie 10 tys. m kw. m roku. Plany na przyszły rok przewidują  zwiększenie sprzedaży do 60 tys. m kw.

 

Grupa jednocześnie aktywnie zwiększa swoją obecność  w  pozostałych segmentach rynku, tj. obok rynku głównego także w sektorze Economy.

 

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Barlinek

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny