Prosty zakup markizy za pomocą aplikacji

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Prosty zakup markizy za pomocą aplikacji

Każdy, kto chce kupić markizę, może na przykład skonfigurować ją online według własnego uznania, korzystając z aplikacji rozszerzonej rzeczywistości markilux. Dzięki temu już przed zakupem można zobaczyć, jak ochrona przed słońcem będzie prezentowała się na budynku.

aktualizacja: 2022-07-21 11:34:23

Rozszerzona rzeczywistość od producenta markiz markilux ma na celu w prosty i inspirujący sposób poprowadzić klientów końcowych do wyboru wymarzonej markizy. Dzięki obecnej wersji zakup online staje się jeszcze bardziej ekscytującym doświadczeniem.

Dziecinnie prosta obsługa aplikacji

Każdy model markizy można indywidualnie skonfigurować w aplikacji za pomocą przyjaznej dla użytkownika nawigacji. Można też wysłać zapytanie o cenę, wyszukać specjalistyczne firmy zajmujące się doradztwem i montażem, a także zapisać wybrane produkty na koncie klienta i udostępniać je. Wybrane modele markiz i desenie poszycia można oznaczyć jako ulubione i wypróbować na żywo za pomocą narzędzia.

Symulacja na ścianie prawdziwego domu

Oznacza to wyświetlanie symulacji w "trybie zewnętrznym" aplikacji na wybranej ścianie domu lub na niewidzialnej ścianie cyfrowej. W tym celu można dowolnie wybrać pozycję markizy, jak również szerokość, deseń poszycia i kolor stelaża. Opcjonalnie można dodać do konfiguracji pilot zdalnego sterowania, oświetlenie, promiennik ciepła lub dodatkową markizę chroniącą przed słońcem, które znajduje się nisko nad horyzontem. Gotowy widok można oglądać ze wszystkich stron, a tkaninę zwinąć lub rozwinąć. Możliwe jest nawet spojrzenie pod poszycie. Istnieje możliwość zrobienia zdjęcia sceny i zapisania go na koncie klienta za pomocą identyfikatora konfiguracji. Dzięki numerowi identyfikacyjnemu widok dostępny jest także w konfiguratorze markiz na stronie markilux.

Widok wirtualnego modelu domu

Aplikacja oferuje dodatkowo "tryb zewnętrzny". Markiza jest prezentowana na modelu 3D domu, który jest rzutowany na wybraną płaską powierzchnię. W tym trybie można oglądać wizualizację wokół, powiększać ją lub obracać dom. Ponieważ tryb symulacji jest połączony z konfiguratorem, istnieje możliwość montażu już stworzonej konfiguracji markizy. Narzędzie, które jest dostępne w Apple App Store i Google Play Store, pozwala na eksperymentowanie, aż do znalezienia odpowiedniego modelu markizy.

Na zdjęciu otwierającym: Dzięki aplikacji Augmented Reality markilux można wyjątkowo szybko i łatwo skonfigurować swoją wymarzoną markizę. Od niedawna aplikacja jest dostępna nie tylko w Apple App Store, ale także w Google Play Store.

Szczegółowe informacje można znaleźć w Internecie na stronie: https://pl.markilux.com/.

Firma powiązana:
markilux

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!