Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 46649
markilux - Markizy tarasowe markilux - bezpieczne, ponadczasowe, piękne

markilux Markizy tarasowe markilux - bezpieczne, ponadczasowe, piękne

Telefon +49 2572 15 31 300
E-mail markilux.pl@markilux.com
Adres Hansestrasse 53 D-48282 Emsdetten
Markizy markilux to nie wytwór przypadku. W każdym z naszych produktów znajdują się innowacje techniczne, potrzebne przy określonym zastosowaniu. Staramy się już dzisiaj rozpoznać wyzwania, jakie przyniesie jutro. ... Czytaj więcej
markilux

Markizy markilux to nie wytwór przypadku. W każdym z naszych produktów znajdują się innowacje techniczne, potrzebne przy określonym zastosowaniu. Staramy się już dzisiaj rozpoznać wyzwania, jakie przyniesie jutro.

Nowa siedziba firmy markilux

Ponadczasowy design markiz balkonowych i tarasowych markilux

Produkty markilux cechuje ponadczasowy design. Nowoczesność i klasyka łączą się w idealny produkt dla Twojego domu. Dlatego motywem przewodnim markilux jest orientacja na nowoczesną architekturę i design. Granice między wnętrzami i powierzchniami zewnętrznymi coraz bardziej się zacierają, dlatego systemy zacienień odgrywają coraz większą rolę. Ich zadaniem jest łączenie budynków i ogrodów w harmonijne formy i kolory. Aby to zadanie zrealizować współpracujemy z renomowanymi designerami i tworzymy piękne formy z techniki i tkaniny.

Dynamika rozwoju markilux

Produkty wdrażane przez markilux są dynamiczne. Myślimy długofalowo, aby nasze produkty mogły cieszyć naszych klientów przez długie lata. Wiele naszych pomysłów można wykorzystać w ramach uzupełnienia wyposażenia, także dla starszych modeli. Gwarantujemy w ten sposób bardzo długą żywotność naszych produktów.

Bezawaryjne funkcjonowanie markiz markilux

Technika markilux jest stworzona z myślą o długim funkcjonowaniu. Najwyższe wymogi, jakie muszą spełniać wykorzystywane materiały, zapewniają długoletnie bezawaryjne działanie markiz.

Bezpieczeństwo użytkowania markiz markilux

Sprawdzona jakość produkcji zakładu posiadającego odpowiednie certyfikacje, a także certyfikaty niezależnych instytutów dokumentują nasze jakościowe zobowiązania. Dzięki jedynemu w swoim rodzaju połączeniu wykonawstwa, produkcji tkanin i konstrukcji markiz w jednym zakładzie, powstają produkty, odpowiadające wszelkim wymaganiom.

Serwis markilux

markilux to zobowiązanie wobec rzemiosła. Lokalne zakłady rzemieślnicze są naszymi partnerami w zakresie sprzedaży i montażu markiz. Wspieramy te zakłady, organizując szkolenia i przekazując know how.

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum