Markiza-pergola o modnych kanciastych kształtach

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Markiza-pergola o modnych kanciastych kształtach

Jedni lubią krągłości, inni raczej kochają kąty i krawędzie. Model markizy "pergola classic" od markilux dostępny jest teraz także z kanciastą kasetą materiałową. Nowa "pergola cubic" wyróżnia się przede wszystkim na tle nowoczesnej architektury. Jest wyposażona również w nową markizę do ogrodów zimowych markilux 7800.

aktualizacja: 2022-07-05 06:15:05

Systemy pergol są bardzo popularne, jeśli chodzi o zacienianie dużych tarasów. A to dlatego, że systemy kolumnowe charakteryzują się dużą stabilnością na wietrze. Ponadto, w zależności od wyposażenia, pasują do każdego rodzaju architektury.

Kaseta poszycia jest teraz dostępna również w wersji kanciastej

markilux oferuje szczególnie zróżnicowaną paletę produktów. Jednym z pierwszych modeli producenta była klasyczny model "pergola". Dla wielu klientów końcowych to do dzisiaj ulubiony produkt. Ponieważ sześcienna stylistyka jest szczególnie modna, model ten jest teraz dostępny także jako "pergola cubic" z kanciastą kasetą poszycia. Przednie słupki są również dostępne w kształcie kwadratów. Ta filigranowa i jednocześnie stabilna ochrona przed słońcem może zacienić obszar o szerokości do sześciu metrów. W zależności od rozmiaru tkaninę poszycia można rozwinąć aż do sześciu metrów.

Przytulna atmosfera gwarantowana

Przyjemne oświetlenie zapewniają punkty świetlne LED-Spots i taśmy LED. Dodatkowo w oświetlenie LED wyposażona jest również kaseta. W tym modelu poszycie jest dobrze napięte i zlicowane w systemie szyn. Do transportu poszycia nowa wersja pergoli jest wyposażona również w nową markizę do ogrodów zimowych markilux 7800.

"pergola cubic" może stać się, tak jak inne modele pergoli z markizą, markizą Schattenplus zapewniającą dodatkowy cień. Można opuścić ją pomiędzy dwoma przednimi słupkami. Dodatkowa markiza zapewnia atmosferę prywatności i chroni przed oślepiającym światłem. Ponadto markizy pionowe, które można zamontować po bokach, chronią przed wiatrem i chłodem. Nowy model dostępny będzie od lata 2022.

Na zdjęciu otwierającym: Klasyczny model "pergola" marki markilux jest teraz dostępny z kanciastą kasetą poszycia jako nowy model "pergola cubic". Kanciaste kształty szczególnie dobrze komponują się z nowoczesną, sześcienną architekturą (źródło: Zdjęcie: markizę markilux)

Firma powiązana:
markilux

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!