Ruszył sklep remontowo-budowlany bricoman.pl

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-11-08 12:07:05
Ruszył sklep remontowo-budowlany bricoman.pl
Należąca do grupy Adeo firma Bricoman uruchomiła internetowy sklep remontowo-budowlany. Oferta obejmuje 14 000 pozycji: od cegieł i tynków, po kabiny prysznicowe, baterie i artykuły wykończeniowe. Aż dotąd kompleksowe zakupy budowlane wymagały wizyty w tradycyjnym składzie lub w kilku wyspecjalizowanych sklepach internetowych.

Arnaud Boule, dyrektor generalny Bricoman Polska

Arnaud Boule, dyrektor generalny Bricoman Polska

Myśląc o zakupach w Internecie, skojarzenie z artykułami remontowo-budowlanymi jest wciąż dość odległe. Istnieje wprawdzie wiele budowlanych sklepów internetowych, ale posiadają one wąską specjalizację: np. artykuły łazienkowe, izolacyjne, dachy, kominki.

Dokonanie kompleksowych zakupów wymaga odwiedzenia kilku różnych sklepów, co zajmuje więcej czasu i wymaga opłacenia oddzielnie transportu z kilku miejsc. Można też skorzystać ze sklepu stacjonarnego, ale trwa to dłużej i najczęściej oznacza pogodzenie się z nieco wyższymi cenami. Firma Bricoman uruchomiła sklep, który jest odpowiedzią na potrzeby zarówno profesjonalistów i klientów indywidualnych. W końcu czas i pieniądze chcą zaoszczędzić jedni i drudzy.    
            
Ile sztuk macie? Za ile? Na kiedy będą dostarczone?
Oto typowe pytania, które zadają klienci zainteresowani konkretnym towarem.

Pierwszą zaletą sklepu bricoman.pl są niskie ceny na większość towarów – średnio o 5 – 15% w porównaniu z identycznymi towarami dostępnymi w sklepach tradycyjnych. Ceny podane na stronie sklepu są prawdziwymi cenami, a nie orientacyjnymi. Czasem różnice mogą być jeszcze większe.

Transport kabiny prysznicowej, czy pieca na drugi koniec Polski wcale nie należą do wyjątków. Kolejnym atutem sklepu jest duży wybór towarów, wraz z wyświetloną informacją ile sztuk określonego artykułu znajduje się na stanie. Większość jest dostępnych w dużej ilości od ręki i nie wymaga zamawiania. A wtedy pozostaje tylko sprawdzić cenę i termin transportu. Płatność można uregulować przelewem, kartą kredytową lub przy odbiorze u kierowcy – mówi Arnaud Boule, dyrektor generalny Bricoman Polska.     

 

Rekord branży - 14 000 artykułów dostępnych w sieci
Żaden internetowy sklep budowlany w Polsce nie może pochwalić się tak bogatym i wszechstronnym asortymentem. Co ważne, na stronie jest zaprezentowana pełna oferta sklepu, a nie jedynie wybrane pozycje. Na stronie bricoman.pl znajdziemy materiały budowlane, stolarkę, artykuły elektryczne, metalowe, hydrauliczne, narzędzia, glazurę, artykuły sanitarne, hydrauliczny, farby i wiele innych.

Oczywiście sklep jest otwarty całą dobę przez cały rok, więc zakupów można dokonać nawet w wolny, świąteczny wieczór. W sklepie internetowym mamy także możliwość porównania cen tych samych towarów w innych sklepach. Możemy także pobrać fiszki montażowe dedykowane poszczególnym grupom produktowym dotyczącym np. układaniu gresu, montażu karnisza, drzwi itd. Przy specjalistycznych zamówieniach można skorzystać z pomocy konsultantów. Aby dodatkowo uatrakcyjnić ofertę, na stronie bricoman.pl wprowadzane są „okazje” - krótkie, limitowane partie produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Sklep nie tylko wirtualny
Bricoman.pl nie jest jedynie sklepem internetowym – towarzyszą mu dwa tradycyjne składy budowlane: w Warszawie i w Poznaniu. Dla klientów oznacza to kilka dodatkowych korzyści. Po pierwsze zamówiony towar można odebrać osobiście, a przy okazji skorzystać z mieszalnika farb, czy tynków lub z wypożyczalni narzędzi. Istnieje także możliwość zwrotu niewykorzystanych materiałów w pełnych paczkach. Przyjazd do klepu daje także możliwość zobaczenia produktu, złożenia reklamacji, czy porozmawiania z doradcą. Zarówno przez Internet jak i na miejscu można skredytować zakup.

 

Dla profesjonalisty i dla amatora
Większość ludzi choć raz w życiu doświadcza budowy lub remontu swoich „czterech kątów” i konieczności zakupów budowlanych. Dla profesjonalistów są one nieodłącznym elementem życia zawodowego. Wolny czas mija nam na wielogodzinnym chodzeniu po , sklepach z glazurą czy materiałami wykończeniowymi. Jesteśmy przez to nerwowi i zmęczeni. A gdyby to wszystko uczynić prostszym, szybszym i przyjemniejszym? Taką możliwość dadzą niewątpliwie zakupy przez Internet w markecie budowlano-remontowym bricoman.pl, który właśnie ruszył.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
BRICOMAN

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Obserwator

21 Lis 2010, 20:17

Faktycznie, ceny w bricoman dosc konkurencyjne. Polecam.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny