Ruszył sklep remontowo-budowlany bricoman.pl

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
aktualizacja: 2010-11-08 12:07:05
Ruszył sklep remontowo-budowlany bricoman.pl
Należąca do grupy Adeo firma Bricoman uruchomiła internetowy sklep remontowo-budowlany. Oferta obejmuje 14 000 pozycji: od cegieł i tynków, po kabiny prysznicowe, baterie i artykuły wykończeniowe. Aż dotąd kompleksowe zakupy budowlane wymagały wizyty w tradycyjnym składzie lub w kilku wyspecjalizowanych sklepach internetowych.

Arnaud Boule, dyrektor generalny Bricoman Polska

Arnaud Boule, dyrektor generalny Bricoman Polska

Myśląc o zakupach w Internecie, skojarzenie z artykułami remontowo-budowlanymi jest wciąż dość odległe. Istnieje wprawdzie wiele budowlanych sklepów internetowych, ale posiadają one wąską specjalizację: np. artykuły łazienkowe, izolacyjne, dachy, kominki.

Dokonanie kompleksowych zakupów wymaga odwiedzenia kilku różnych sklepów, co zajmuje więcej czasu i wymaga opłacenia oddzielnie transportu z kilku miejsc. Można też skorzystać ze sklepu stacjonarnego, ale trwa to dłużej i najczęściej oznacza pogodzenie się z nieco wyższymi cenami. Firma Bricoman uruchomiła sklep, który jest odpowiedzią na potrzeby zarówno profesjonalistów i klientów indywidualnych. W końcu czas i pieniądze chcą zaoszczędzić jedni i drudzy.    
            
Ile sztuk macie? Za ile? Na kiedy będą dostarczone?
Oto typowe pytania, które zadają klienci zainteresowani konkretnym towarem.

Pierwszą zaletą sklepu bricoman.pl są niskie ceny na większość towarów – średnio o 5 – 15% w porównaniu z identycznymi towarami dostępnymi w sklepach tradycyjnych. Ceny podane na stronie sklepu są prawdziwymi cenami, a nie orientacyjnymi. Czasem różnice mogą być jeszcze większe.

Transport kabiny prysznicowej, czy pieca na drugi koniec Polski wcale nie należą do wyjątków. Kolejnym atutem sklepu jest duży wybór towarów, wraz z wyświetloną informacją ile sztuk określonego artykułu znajduje się na stanie. Większość jest dostępnych w dużej ilości od ręki i nie wymaga zamawiania. A wtedy pozostaje tylko sprawdzić cenę i termin transportu. Płatność można uregulować przelewem, kartą kredytową lub przy odbiorze u kierowcy – mówi Arnaud Boule, dyrektor generalny Bricoman Polska.     

 

Rekord branży - 14 000 artykułów dostępnych w sieci
Żaden internetowy sklep budowlany w Polsce nie może pochwalić się tak bogatym i wszechstronnym asortymentem. Co ważne, na stronie jest zaprezentowana pełna oferta sklepu, a nie jedynie wybrane pozycje. Na stronie bricoman.pl znajdziemy materiały budowlane, stolarkę, artykuły elektryczne, metalowe, hydrauliczne, narzędzia, glazurę, artykuły sanitarne, hydrauliczny, farby i wiele innych.

Oczywiście sklep jest otwarty całą dobę przez cały rok, więc zakupów można dokonać nawet w wolny, świąteczny wieczór. W sklepie internetowym mamy także możliwość porównania cen tych samych towarów w innych sklepach. Możemy także pobrać fiszki montażowe dedykowane poszczególnym grupom produktowym dotyczącym np. układaniu gresu, montażu karnisza, drzwi itd. Przy specjalistycznych zamówieniach można skorzystać z pomocy konsultantów. Aby dodatkowo uatrakcyjnić ofertę, na stronie bricoman.pl wprowadzane są „okazje” - krótkie, limitowane partie produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Sklep nie tylko wirtualny
Bricoman.pl nie jest jedynie sklepem internetowym – towarzyszą mu dwa tradycyjne składy budowlane: w Warszawie i w Poznaniu. Dla klientów oznacza to kilka dodatkowych korzyści. Po pierwsze zamówiony towar można odebrać osobiście, a przy okazji skorzystać z mieszalnika farb, czy tynków lub z wypożyczalni narzędzi. Istnieje także możliwość zwrotu niewykorzystanych materiałów w pełnych paczkach. Przyjazd do klepu daje także możliwość zobaczenia produktu, złożenia reklamacji, czy porozmawiania z doradcą. Zarówno przez Internet jak i na miejscu można skredytować zakup.

 

Dla profesjonalisty i dla amatora
Większość ludzi choć raz w życiu doświadcza budowy lub remontu swoich „czterech kątów” i konieczności zakupów budowlanych. Dla profesjonalistów są one nieodłącznym elementem życia zawodowego. Wolny czas mija nam na wielogodzinnym chodzeniu po , sklepach z glazurą czy materiałami wykończeniowymi. Jesteśmy przez to nerwowi i zmęczeni. A gdyby to wszystko uczynić prostszym, szybszym i przyjemniejszym? Taką możliwość dadzą niewątpliwie zakupy przez Internet w markecie budowlano-remontowym bricoman.pl, który właśnie ruszył.

 

Firma powiązana:
BRICOMAN

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Obserwator

21 Lis 2010, 20:17

Faktycznie, ceny w bricoman dosc konkurencyjne. Polecam.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje