KESSEL wśród wystawców piątej edycji 4 Design Days

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
KESSEL wśród wystawców piątej edycji 4 Design Days

W dniach 6-9 lutego 2020 r. odbędzie się piąta już edycja 4 Design Days. Zapowiada się obecność 25 000 zwiedzających - pasjonatów designu, 10 000 gości biznesowych (architekci, projektanci, inwestorzy, deweloperzy, władze samorządowe) oraz 300 wystawców. Eksperci firmy KESSEL na stoisku nr 94 oprócz ekspozycji przeprowadzą także warsztat wspólnie z firmą Sopro. Drugiego dnia wezmą udział w sesji dyskusyjnej "Inspirujemy projektantów. Projekt łazienka".

aktualizacja: 2019-12-19 11:01:34

Wśród prawdziwie designerskich rozwiązań nie może zabraknąć produktów firmy KESSEL.

Efektowne i skuteczne odpływy…

Nowoczesne odpływy łazienkowe to recepta na wygodną, funkcjonalną i modną kabinę prysznicową bez brodzika. Odpływ Scada instaluje się w ścianie, dzięki czemu nie trzeba kuć w podłodze, jak również być ograniczonym przez ogrzewanie podłogowe. Z kolei odpływ liniowy Linearis Compact to ponadczasowa elegancja i alternatywa dla klasycznych wpustów podłogowych.

Niezawodna, a jednocześnie kompaktowa konstrukcja umożliwia zabudowę w płytkich posadzkach (minimalna całkowita wysokość zabudowy 80mm). Natomiast jeśli w planie jest instalacja w łazience wpustu punktowego, a grubość stropu jest na tyle niewielka, że nie pozwala na zamontowanie przeciętnego odpływu podłogowego, z pomocą przychodzi nowy wpust łazienkowy Ultraflat 54. Wpust ten ma minimalną wysokość zabudowy wynoszącą jedynie 63 mm. Odpływom poświęcone będą także warsztaty, przeprowadzane wspólnie z firmą Sopro.

…zawory przeciwzalewowe …

Na stoisku lidera odwodnień zaprezentowane muszą być również zawory przeciwzalewowe. Pozwalają one chronić przed zalaniem nie tylko poszczególne punkty sanitarne, takie jak umywalki, prysznice, pralki, ale i mogą być stosowane jako centralne zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym.

… i panel ekspercki

Natomiast 7 lutego o godz. 12.00 ekspert firmy KESSEL weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Inspirujemy projektantów. Projekt łazienka".

Będzie to prawdziwa uczta w zakresie prezentowanego wzornictwa, któremu towarzyszą nowoczesne, efektywne rozwiązania. Z pewnością znajdą coś dla siebie zarówno zainteresowani pod kątem własnego domu, jak i ciekawych produktów do projektów i instalacji dla innych.

Więcej informacji o 4 Design Days http://www.4dd.pl/2020/pl/

Firma powiązana:
Kessel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny