Konferencja prasowa Polskiego Zwiazku Biathlonu i firmy Viessmann

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-11-04 15:48:45
Konferencja prasowa Polskiego Zwiazku Biathlonu i firmy Viessmann
Teraz Polska liczy na Was - pod takim hasłem odbyła się konferencja prasowa Polskiego Zwiazku Biathlonu i firmy Viessmann zorganizowana w sezonie olimpijskim w dniu 29 października w Centrum PKOL w Warszawie.
W konferencji prasowej uczestniczyła Reprezentacja Olimpijska Polskiego Związku Biathlonu.

Teraz Polska liczy na was - powiedział Prezes Roland Krause wręczając Tomaszowi Sikorze statuetkę "Teraz Polska", którą firma Viessmann otrzymała 1 czerwca 2009 r. za innowacyjny projekt Akademii. Mówiąc te słowa prezes przekazał również życzenia sukcesów w sezonie i upragnionego olimpijskiego złota.

W konferencji prasowej uczestniczyła Reprezentacja Olimpijska Polskiego Związku Biathlonu. W roli gospodarzy wystąpili Prezes PZBiath Zbigniew Waśkiewicz i Prezes Zarządu firmy Viessmann Roland Krause. Konferencję z dziennikarskim i sportowym zacięciem poprowadził redaktor TVP Sport Przemysław Babiarz.

Nasz najlepszy biathlonista Tomasz Sikora wraz z biathlonistkami Weroniką Nowakowską, Krystyną Palką oraz Magdaleną Gwizdoń podsumowali dotychczasowe przygotowania do Olimpiady w Vancouver. Już za 107 dni Tomasz Sikora wybiegnie na trasę olimpijską w Whistler.

Mam nadzieję, że po medal. PŚ w tym sezonie jest mniej ważny Wszystko podporządkowuję igrzyskom - Tomasz Sikora który prawdopodobnie będzie jedynym polskim biatlonistą w Vancouver. Na igrzyska pojedzie za to pięcioosobowa kadra kobiet na czele z Magdaleną Gwizdoń, Weroniką Nowakowską i Krystyną Pałką.

W konferencji prasowej uczestniczyła Reprezentacja Olimpijska Polskiego Związku Biathlonu.

Konferencja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem dziennikarzy, którzy w drugiej, mniej oficjalnej części nie odstępowali kadry na krok. Błysk fleszów oraz reflektory najważniejszych kamer telewizyjnych towarzyszyły Reprezentacji.

Podczas konferencji przeprowadzony został event sportowy "Pojedynek Mistrzów" w którym wystartowali Tomasz Sikora i Prezes Krause. Pojedynek składał się z dwóch konkurencji. Pierwsza typowo związana z Biathlonem, polegająca na trafieniu 5 strzałów w jak najkrótszym czasie. W tej konkurencji zwyciężył srebrny medalista z Turynu.

W drugiej konkurencji należało dokonać nastawy komfortowych temperatur za pomocą nowego regulatora Vitotronic: temperaturę pomieszczenia i ciepłej wody użytkowej. Ta runda zakończyła się remisem.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Viessmann

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakie posadzki można układać na ogrzewaniu podłogowym?
Jakie posadzki można układać na ogrzewaniu podłogowym?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny