Niezawodny, pneumatyczny system spłukiwania Cersanit AQUA seria 5, 7 i 9

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Niezawodny, pneumatyczny system spłukiwania Cersanit AQUA seria 5, 7 i 9

Systemy spłukujące Cersanit mają rozwiązania ułatwiające montaż, gwarantujące trwałość oraz wygodę użytkowania. Nowa gama stelaży podtynkowych AQUA seria 5, 7 i 9 jest wyposażona w nowoczesny, pneumatyczny system spłukiwania. Technologia ta pozwala na precyzyjną, płynną i cichą pracę przycisków, przez co spłukiwanie toalety jest wyjątkowo wygodne.

aktualizacja: 2019-09-30 05:32:14

Zawór spustowy w systemie pneumatycznym uruchamiany jest w oparciu o sprężone powietrze. Dzięki temu naciśnięcie klawiszy wymaga tylko delikatnego nacisku, co  zapewnia komfort użytkowania systemu spłukującego przez wiele lat. Montaż systemu pneumatycznego jest prosty, intuicyjny i szybki. 

Wystarczy tylko podłączyć elastyczne wężyki z zaworu spustowego do odpowiednich mechanizmów uruchamiających klawisze w przycisku. Podczas naciśnięcia klawisza sprężone powietrze jest wtłaczane do zaworu spustowego, co odpowiada za uruchomienie spłukiwania z mniejszą lub większą ilością wody. Rozwiązanie to nie wymaga dodatkowych regulacji mechanizmu spłukującego.

Warto podkreślić wyjątkowy design przycisków ACCENTO, dedykowanych do pneumatycznych stelaży AQUA. Powierzchnia dwudzielnych klawiszy jest zlicowana z płytką przycisku a ich symetryczne umiejscowienie na powierzchni płytki jest wyjątkowo estetyczne.

Przyciski ACCENTO CIRCLE oraz ACCENTO SQUARE są wykończone błyszczącym chromem lub zostały wykonane z hartowanego szkła, w kolorze czarnym bądź białym.

Różnorodność kolorów jak i kształtów przycisków pozwoli na łatwe dopasowanie ich do każdego stylu łazienki i doda elegancki akcent czyli "accento".

Firma powiązana:
Cersanit (Rovese S.A.)

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny