Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 48828
Cersanit (Rovese S.A.) - Armatura Cersanit

Cersanit (Rovese S.A.) Armatura Cersanit

Telefon 801 01 44 44
Adres Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce
Armatura Cersanit spełnia najwyższe standardy jakościowe. Kontroluje cały proces powstawania produktów, począwszy od projektu aż po produkcję. Wszystko po to, by armatura Cersanit służyła Klientom przez długie lata użytkowania. Solidne wykonanie oraz wytrzymałość produktów potwierdzone są wieloletnią gwarancją na wszystkie elementy baterii. Cersanit posiada autoryzowane punkty serwisowe działające na terenie... Czytaj więcej
Cersanit (Rovese S.A.)

Armatura Cersanit spełnia najwyższe standardy jakościowe. Kontroluje cały proces powstawania produktów, począwszy od projektu aż po produkcję. Wszystko po to, by armatura Cersanit służyła Klientom przez długie lata użytkowania. Solidne wykonanie oraz wytrzymałość produktów potwierdzone są wieloletnią gwarancją na wszystkie elementy baterii. Cersanit posiada autoryzowane punkty serwisowe działające na terenie całej Polski, dzięki czemu zawsze służy fachową pomocą oraz zapewnia swoim Klientom sprawną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Specjalnie dla Ciebie Cersanit stworzył 14 serii baterii o zróżnicowanym designie i funkcjonalnościach. Wybieraj w kształtach i kolorach. Możemy zaproponować Ci surowe i geometryczne linie do minimalistycznej łazienki, kształty opływowe i organiczne – do nowoczesnego wnętrza oraz wyjątkowe, nieszablonowe baterie czarne i białe. Przebieraj w funkcjonalnościach pozwalających na oszczędzanie wody i energii. Perlator Cersanit Water Save ogranicza wypływ wody do 6 l/min. Mechanizm Cersanit Thermo-Block pozwala na ograniczenie jej temperatury, zaś dwustopniowa głowica Cersanit Water Save gwarantuje zmniejszenie zużycia wody i energii nawet do 50%. Baterie Cersanit to niezawodna ceramiczna głowica, wysokiej jakości chromowanie oraz gwarancja na wszystkie elementy baterii – nawet do 10 lat! Stwórz niebanalne wnętrze, w którym każdy detal ma znacznie.

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum