Prostokątne wanny Linea XL Poolspa

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2012-12-09 23:00:00
Prostokątne wanny Linea XL Poolspa
Poolspa rozszerza ofertę wanien Extra Large o dwie prostokątne wanny Linea XL. Głębokość w tych modelach XL wynosi 51 cm, a szerokość 75 cm.

Prostokątne wanny Linea XL Poolspa Najnowsze wanny Linea XL adresowane są przede wszystkim do zwolenników długich kąpieli i miłośników ciekawych nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych w salonach łazienkowych.

Prostokątne wanny Linea XL dostępne są w dwóch rozmiarach: 160x75 i 170x75 cm.

Wyróżniają się ponadprzeciętną głębokością wynoszącą teraz 51 cm oraz pojemnością od 215 do 230 litrów. Ten rozmiar daje poczucie większej swobody i doznań, potęguje efekty kąpieli i odprężenie.

Wanny Linea XL dostępne są w wersji z hydromasażem (do wyboru aż dziesięć systemów) lub bez hydromasażu. Hydromasaż to nie tylko przyjemna i relaksująca kąpiel, ale również terapia, która wykorzystuje pozytywne działanie wody na organizm, wpływając na zdrowie i urodę. Stymuluje i wyrównuje ciśnienie krwi, wpływa na dotlenienie układu krwionośnego. Ma znaczący wpływ na urodę, w szczególności na skórę. Regularnie stosowany poprawia jej stan – redukując celulit czy opóźniając procesy starzenia.

Wszystkie systemy hydromasażu umożliwiają masaż wodny, a sześć z nich także masaż powietrzny. W zależności od potrzeb można wybrać wannę z 6 dyszami po bokach, dodatkowo wzbogacając ją o 4 lub 6 dysz na plecy oraz 2 na stopy.

Wanny Linea XL mogą być także wyposażone w podwodne oświetlenie halogenowe, które umożliwia stosowanie chromoterapii – leczenia kolorami przywracającego wewnętrzną równowagę i harmonię. Ich właściwości mogą pobudzać umysł i ciało do działania lub wpływać kojąco. Kąpiel zapewnia rozluźnienie i staje się źródłem wewnętrznego oczyszczenia.

Komfort korzystania z hydromasażu podnosi możliwość sterowania pilotem Silver 1 NAVI i Silver 2 NAVI, który w pełni zastępuje tradycyjne panele sterujące umieszczone na rancie wanny. Pozwalają one stosować jednocześnie dwa systemy bez przerywania relaksującej kąpieli. Wystarczy jeden ruch dłonią, by w pełni korzystać z siły strumienia i masować wybrane partie ciała, zależnie od własnych upodobań i potrzeb.

 

Nowe wanny dostępne są już na rynku w sugerowanych cenach:

  • Wanna Linea XL o wymiarach 160x75 cm z nogami bez hydromasażu – 1155 zł netto, 1409zł brutto
  • Wanna Linea XL o wymiarach 170x75 cm z nogami bez hydromasażu – 1235 zł netto, 1507 zł brutto
  • Wanna Linea XL o wymiarach 160x75 cm oraz 170x75 cm w zależności od systemu hydromasażu: od 3549 zł netto do 10 772 zł netto (od 4330 zł brutto do 13 142 zł brutto)
{mosloadmodule mod_firmy} 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny