Kwadratowe płyty FORZA w ofercie PROBET-DASAG!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Kwadratowe płyty FORZA w ofercie PROBET-DASAG!

Oferta firmy PROBET-DASAG, została poszerzona o kwadratowe płyty FORZA, dedykowane obiektom użyteczności publicznej. Wykonane z wysokiej jakości spoiwa i wyselekcjonowanych kruszyw płyty dostępne są w dwóch rozmiarach i czterech wariantach kolorystycznych.

aktualizacja: 2018-09-20 09:37:40

Kolekcję FORZA charakteryzuje wyjątkowa wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i ścieranie. Dzięki tym właściwościom płyty z powodzeniem mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie występuje intensywny ruch pieszych, wózków widłowych czy wysokie obciążenia regałów magazynowych.

FORZA w dyskoncie, na hali i stacji paliw

- Linia FORZA stworzona została z myślą o zastosowaniu w przestrzeni publicznej m. in. we wnętrzach handlowych, takich jak markety, hale targowe oraz w budynkach przemysłowych - mówi Andrzej Chłopek, ekspert firmy PROBET-DASAG. Nowość marki DASAG cechuje się twardą powierzchnią, która wytrzymuje zarówno obciążenia wynikające z używania wózków sklepowych, jak i paletowych. Doskonale sprawdzą się więc na wielkopowierzchniowych posadzkach.

- Do linii FORZA włączyliśmy także płyty, które mogą być stosowane w obiektach specjalnych, takich jak stacje paliw czy stacje rozdzielni gazu. Dzięki właściwościom antyelektrostatycznym zapewniają ich bezpieczne użytkowanie, zarówno przez obsługę, jak i kierowców - dodaje Andrzej Chłopek. Wszystkie płyty z serii FORZA cechuje niska nasiąkliwość i wysoka wytrzymałość na działanie sił niszczących.

FORZA w dyskoncie, na hali i stacji paliw

Estetyka z kamienną nutą

Płyty FORZA dostępne są w formatach 24,7x24,7x4,0 cm oraz 30x30x3,5 cm. Ich stonowana kolorystyka daje swobodę aranżowania posadzek w obiektach o różnorodnej stylistyce. Uwidocznione na powierzchni płyt kruszywa sprawiają, iż nawet w miejscach szybko ulegającym zabrudzeniom, posadzka wygląda na zadbaną. Płyty FORZA marki DASAG to gwarancja wzorowego wyglądu i imponującej wytrzymałości.

Dostępne wzory:

  • FORZA 7124
  • FORZA 7233
  • FORZA 7530
  • FORZA 7598 antyelektrostatyczna powierzchnia
Firma powiązana:
Probet Dasag

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Nowoczesne nawierzchnie wokół domu
Nowoczesne nawierzchnie wokół domu
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny