Elektryczne pergole tarasowe Stimeo - elegancja, praktyczność, nowoczesność, wygoda

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Elektryczne pergole tarasowe Stimeo - elegancja, praktyczność, nowoczesność, wygoda

Pergole tarasowe Solidy od Stimeo to solidna konstrukcja wykonana w całości z aluminium, oparta na słupach o przekroju 150 x 150 mm i ściance 3 mm. Cala konstrukcja została pokryta powłoką PVDF, dzięki czemu głębia barwy nie zmienia się w czasie.

aktualizacja: 2022-12-12 06:38:31

Płynnie otwierany elektrycznie dach wykonany z obracanych lameli za pomocą pilota zdalnego sterowania o zasięgu do 40 m pozwoli nam regulować temperaturę oraz ilość promieni słonecznych wpadających do środka. Lamele mają odpowiednią konstrukcję odprowadzającą wodę poprzez belki dachowe do każdego słupa pergoli.

Pergolę można wyposażyć w elektrycznie zamykane i otwierane rolety ścienne typu Zip Screen, które zapewnią przytulność, ochronę przed wiatrem, deszczem i nadmiarem promieni słonecznych. Jest możliwe dostawienie do pergoli systemu przesuwnych szklanych ścian, z pomocą których z letniej pergoli można stworzyć ogród zimowy, gdzie spędzanie czasu będzie przyjemne także w pozostałe pory roku. Dzięki temu taras zyska nowy styl i funkcjonalność niemalże przez cały rok.

Pergola została wyposażona w oświetlenie LED. Montaż pergoli przez nasze ekipy możliwy jest jako zadaszenie wolno stojące lub mocowane do ściany budynku. Pergole są dostępne w różnych wymiarach i można je ze sobą łączyć.

Elektryczne pergole tarasowe Stimeo
Elektryczne pergole tarasowe Stimeo

www.stimeo-domki.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!