Napędy do bram Comunello - komfortowa obsługa każdej bramy

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Napędy do bram Comunello - komfortowa obsługa każdej bramy

Brama otwierana pilotem to dziś już standard. Wygoda i komfort stały się dobrem powszechnie oczekiwanym, na równi z wysoką jakością, niezawodnością a jednocześnie nowoczesnym i eleganckim designem. Miwi Urmet Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor włoskich napędów do bram wjazdowych i garażowych marki Comunello, dostarcza takie rozwiązania.

aktualizacja: 2020-09-24 08:14:16

Comunello w swojej ofercie ma zestawy do bram przesuwnych oraz skrzydłowych przeznaczone do pracy przydomowej, półprzemysłowej czy przemysłowej. Wachlarz oferowanych przez Comunello systemów automatyki bramowej jest tak szeroki, że każdy znajdzie rozwiązanie spełniające jego wymagania.

Automatyka do bram przesuwnych

Zestawy do bram przesuwnych zawierają siłowniki serii Fort. Fort 600 24V kit, Fort 700 230V kit czy najnowszy Fort 1000 24V E kit, to zestawy przeznaczone zarówno do bram rezydencyjnych, jak i przemysłowych. Zintegrowana jednostka sterująca oferuje szeroką gamę funkcji, w tym fazy zwalniania i programowanie czasu pracy, a wbudowany w silnik encoder (opcja) gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. W zależności od wartości w symbolu zestawu, napędy przeznaczone są do bram o maksymalnej masie od 600 do 1000 kg.

Każdy zestaw jest kompletny, zawiera siłownik FORT ze sterownikiem, dwa piloty 2 kanałowe Victor, parę fotokomórek Dart Slim, akcesoria montażowe oraz 2 kluczyki odblokowania i tabliczkę ostrzegawczą.

Siłownik FORT
Siłownik FORT

Napędy do bram skrzydłowych

Zestawy do bram skrzydłowych zawierają siłowniki serii ABACUS i RAM.

Abacus to elektromechaniczne siłowniki przeznaczone do bram rezydencyjnych i półprzemysłowych o długości skrzydła od 2,2 do 5 m.

Wszystkie produkty z linii Abacus posiadają jednoczęściową aluminiową obudowę części mechanicznych i siłowników, która gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Zaprojektowane są tak, aby działały zgodnie z najwyższymi standardami bez względu na warunki pogodowe (pracują w temperaturze -20°C /+50°C, klasa izolacji IP44). Gwarantują bezpieczeństwo i niezawodność. Ich przekładnia wewnętrzna wykonana jest z innowacyjnych materiałów zapewniających cichą pracę.

Dodatkowym atutem tych siłowników jest prosta instalacja i konserwacja. Każdy zestaw (Abacus 220/300/500 24V kit) zawiera dwa siłowniki Abacus, sterownik Quad z wbudowanym radiem, dwa piloty, fotokomórki Dart Slim Fix, lampę Swift-y oraz akcesoria montażowe.

Siłownik ABACUS
Siłownik ABACUS

Kolejna linia siłowników do bram skrzydłowych - Ram, to symetryczne siłowniki teleskopowe przeznaczone do bram uchylnych o długości skrzydła nawet do 5 m.

Siłowniki Ram są wykonane z wysokiej jakości materiałów (obudowa jednobryłowa z odlewu aluminiowego z powłoką proszkową epoksydową) dzięki czemu są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Posiadają prosty i szybki w obsłudze mechanizm odblokowania awaryjnego (przy użyciu klucza z odlewanego aluminium), który umożliwia ręczne otwarcie bramy w sytuacji braku zasilania. W skład zestawu (Ram 220 24 V kit, Ram 300 24 V lub 230 V kit, Ram 500 24 V lub 230 V kit) wchodzą dwa siłowniki elektromechaniczne RAM, sterownik Quad, dwa piloty, fotokomórki Dart Slim Fix oraz akcesoria montażowe.

Siłownik RAM
Siłownik RAM

Wszystkie wyżej opisane zestawy Comunello charakteryzuje duża niezawodność i wytrzymałość, dlatego między innymi, produkty te cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Miwi Urmet Sp. z o.o. jako dystrybutor rozwiązań marki Comunello gwarantuje pełne wsparcie w przypadku pytań technicznych, gwarancji czy serwisu posprzedażowego.


www.miwiurmet.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje