Nowy katalog produktów Libet 2015/2016

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowy katalog produktów Libet 2015/2016

Ukazał się nowy katalog produktów Libet 2015/2016. Warto do niego zajrzeć, bo jest to nie tylko szeroka prezentacja nowych produktów nawierzchniowych Libet, ale również kompendium wiedzy w zakresie wzornictwa i projektowania nawierzchni betonowych.

aktualizacja: 2015-03-31 09:09:48

Nowy katalog produktów Libet 2015/2016 to 280-stronicowe wydawnictwo zwracające uwagę niestandardowym formatem, oraz nowoczesną, awangardową grafiką na okładce. Katalog ma prostą, a jednocześnie przejrzystą kompozycję graficzną i - pod każdym względem - nowoczesny layout. Elementami, takimi jak zdjęcia czy wzorniki kolorów, rządzi zasada kwadratu, co sprawia, że całość ma wyrazisty i konsekwentny charakter.

Porady i asortyment Libet

Hasłem przewodnim obecnego katalogu jest "Zmień swój standard na Premium". W tym też kontekście eksperci Libet opracowali obszerną część poradnikową przekonującą, że w całkowitych kosztach nawierzchni brukowanych ważna jest nie tylko cena produktu. Znajdują się tutaj artykuły poruszające tematykę związaną z właściwościami kostek, ich wzornictwem, pokazujące modne trendy w projektowaniu i oczywiście informacje o nowych, wprowadzonych do oferty produktach.

Dla poszukujących inspiracji przygotowane zostały zestawy zdjęć realizacji nawierzchni z wykorzystaniem asortymentu Libet. Natomiast część merytoryczna katalogu zawiera szereg artykułów dotyczących m.in. tarasów wentylowanych, fugowania i impregnacji czy zasad układania nawierzchni.

Ciekawie wyglądają również prezentacje samych produktów. Przy każdym z nich znajdują się duże ilustracje oraz ikony wskazujące na cechy danego wyrobu. Innowacją jest tu dodatkowa pozycja "Zobacz także", w której przedstawione są trzy produkty dobrze współgrające z tym prezentowanym.

Nowości w ofercie Libet

Oprócz tego, że nowości asortymentowe są pokazywane w części produktowej, poświęcony im został także artykuł "Nowe trendy". I tak chyba najważniejszą wiadomością jest pojawienie się całkowicie nowej grupy kostek szlachetnych Libet Decco Monocolor, która opiera się na dwóch kolorach: antracytowym i pergaminowej bieli.

Zwolenników ekologii, a jednocześnie dobrego designu zainteresuje zapewne nowy produkt Cadena Eco. Natomiast miłośników dużych rozmiarów ucieszy rozbudowa Systemu Maxima, który wzbogacił się o dwie płyty: Maxima Grande oraz Maxima Lumino. Z kolei do grupy płyt gresowych Libet Ceramic dołączyła Sedimento w ciepłych piaskowych barwach i fakturze przypominającej trawertyn. Do tegorocznej oferty doszły także nowe opcje kolorystyczne dobrze znanych już produktów.

Jest to jednak dopiero część nowości 2015. Pozostałe znajdują się na kartach nowego katalogu produktów Libet 2015/2016. Serdecznie zapraszamy do jego lektury. Katalog dostępny jest na stronie www.libet.pl oraz w punktach sprzedaży Libet.

Firma powiązana:
Libet

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny