Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Narzędzia

Nawadnianie. To łatwe.

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-10-13

Nowa seria produktów Fiskars to szeroka gama bębnów z wężem, pistoletów i lanc zraszających, zraszaczy oraz wielu innych akcesoriów niezbędnych do podlewania ogrodu i nie tylko. Bez względu na to, czy podlewasz trawnik, rabaty warzywne czy myjesz rower, oferujemy Ci perfekcyjne rozwiązania, oparte na nowoczesnej technologii i atrakcyjnym designie.

Łatwo zacząć

 • Łatwo wybrać i kupić – rekomendacja produktów w zależności od wielkości ogrodu.
 • Kodowanie kolorem – węże i złączki oznaczone tym samym kolorem.
 • Gotowe do użycia zestawy – zawierają wszystkie niezbędne elementy potrzebne do podlewania.
 • Kompatybilność z produktami innych producentów.

Łatwo używać

 • Duży zasięg – poziome ustawienie bębna i obrót o 360°.
 • Dowolne umiejscowienie – łatwa instalacja bębna w wybranym miejscu w ogrodzie.
 • Łatwa regulacja zraszaczy – w zależności od wielkości i kształtu nawadnianej powierzchni.
 • Oszczędność wody – ekologiczne i ekonomiczne podlewanie ogrodu.
 • Węże odporne na skręcanie.
 • Wymienne głowice zraszające i uchwyty.

Łatwo przechowywać

 • Schowek na akcesoria.
 • Estetyczne wzornictwo - dodatkowa dekoracja ogrodu.
 • Możliwość montażu na ścianie.

Oszczędne podlewanie

Po pierwsze – bębny z wężem

Jednym z kluczowych produktów w nowej ofercie Fisakrs są bębny z wężem, które zostały wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria do nawadniania, co sprawia, że od razu są gotowe do użycia. Zatem kupujesz, podłączasz i podlewasz. Nic prostszego! Unikatowym rozwiązaniem zastosowanym w nowych bębnach jest pozioma konstrukcja.

Stabilne i odporne na przechylenie bębny Fiskars można obracać w zakresie 360°, co pozwala na pełną swobodę manewrowania. Bębny wyróżnia elegancki, stylowy design, natomiast uniwersalny rozmiar przyłączy, gwarantuje kompatybilność z narzędziami innych producentów. Dodatkowym udogodnieniem jest zintegrowany schowek, w którym można przechowywać akcesoria.

Po drugie – pistolety i lance zraszające

W nowym segmencie znajdziemy również łatwe w obsłudze pistolety zraszające, o różnym rodzaju strumienia wody, z płynną regulacją przepływu. Zostały wyposażone w uchwyt z powłoką SoftGripTM, który doskonale leży w ręku podczas podlewania, co wpływa na komfort pracy.

Modele wykonane z tworzywa FiberCompTM są wyjątkowo odporne i wytrzymałe. Natomiast do czyszczenia lub nawadniania odległych lub trudno dostępnych miejsc najlepszym wyborem będzie lanca zraszająca. Maksymalny komfort gwarantuje ich ergonomiczna budowa i niewielka waga. Zarówno pistolety, jak i lance mają możliwość wymiany głowic zraszających, co wpływa na ich optymalne wykorzystanie.

Po trzecie – zraszacze

W ofercie Fiskars nie mogło zabraknąć również zraszaczy, które pomagają utrzymać trawnik w doskonałej kondycji. Wytrzymałe, wysokiej jakości zraszacze są wydajne, łatwe w montażu i całkowicie automatyczne w połączeniu ze sterownikiem nawadniania. Fiskars oferuje cały wachlarz zraszaczy odpowiednich dla ogrodów o różnych rozmiarach – w tym wahadłowy, pulsacyjny czy dookolny. Co więcej, dostępne są modele wyposażone w innowacyjną technologię oszczędzającą wodę, która zapewnia mniejszy strumień redukujący zużycie wody nawet o 20%.

Po czwarte – węże ogrodowe

Odpowiedni wąż ogrodowy to jeden z kluczowych elementów całego systemu do nawadniania. Fiskars zastosował innowacyjne rozwiązanie polegające na oznaczeniu średnic węży odpowiednim kolorem, co umożliwia bezbłędne dopasowanie węża do złączki. Ponadto węże są odporne na skręcanie, a to zapewnia duży komfort pracy.

Po piąte – złączki i przyłącza

System nawadniania wymaga połączenia wszystkich elementów, dlatego Fiskars zadbał o szeroki wybór złączek i przyłączy od kranu do końcówki zraszającej. Podobnie, jak w przypadku węży ogrodowych, zastosowano w nich innowacyjny system oznaczania średnicy kolorem, czyli tzw. system kodowania kolorem, który wyklucza błędne dopasowanie złączki czy przyłącza do węża. W ofercie znajdują się produkty wykonane z tworzywa FiberComp™. Są one dwa razy trwalsze niż inne i bardzo odporne, nawet na duży nacisk.

Wielkość ogrodu ma znaczenie!

Badania rynku pokazują, że konsumenci nie znają wielkości powierzchni do nawadniania. Dlatego FISKARS stworzył dla swoich klientów specjalny kalkulator online, który ułatwia wybór optymalnego sprzętu do nawadniania, w zależności od wielkości nawadnianej powierzchni. Dzięki niemu szybko i wygodnie określimy wielkość naszego ogrodu i dobierzemy odpowiedni sprzęt.

źródło i zdjęcie: Fiskars

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA