Odkurzacz AQUAEL CLEANEO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2013-04-26 08:36:50
Odkurzacz AQUAEL CLEANEO

Odkurzacz AQUAEL CLEANEO doskonale nadaje się do utrzymywania czystości w stawach ogrodowych, oczkach wodnych, wodospadach dekoracyjnych, fontannach i basenach. Usuwa z wody zanieczyszczenia takie jak muł, liście, fragmenty roślin i inne resztki organiczne.

Regularne stosowanie odkurzacza CLEANEO pozwala utrzymać staw w czystości i zapewnia lepsze środowisko do życia dla ryb i innych zwierząt wodnych. Szczególnie przydatny jest podczas sprzątania stawu po zimie oraz przygotowania go do okresu hibernacji.

Odkurzacz CLEANEO jest niezbędny podczas okresowych podmian wody, ponieważ pozwala szybko usunąć ze stawu część jego zawartości.

Instalacja domowej elektrowni słonecznej
Panele fotowoltaiczne, gotowy zestaw od znanej firmy Hewalex? Prześledziliśmy cały proces inwestycji w pewnym domu na Dolnym Śląsku.
6:11

Odkurzacz CLEANEO składa się z kompaktowego korpusu osadzonego na lekkim, aluminiowym, teleskopowym trzonku o regulowanej długości do 3 m.

Jest wyposażony w dwie wymienne szczotki o różnej szerokości i 6-metrową rurę do usuwania nieczystości. Ma wydajny silnik asynchroniczny, który pozwala oszczędzać energię, zapewnia większą siłę ssania i przepływ. Składany uchwyt ułatwia przechowywanie urządzenia. Opróżnia się automatycznie.

Komfort obsługi zapewnia zdalnie sterowany włącznik, umieszczony w rączce uchwytu. Miękkie szczotki pozbawione ostrych krawędzi gwarantują bezpieczeństwo poszycia dna nawet w oczkach wodnych wykonanych z folii.

Odkurzacz CLEANEO jest całkowicie niegroźny dla mieszkańców stawu oraz wygodny w obsłudze.

Firma powiązana:
AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny