Polbruk przygotuje profesjonalny projekt naszego ogrodu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2012-12-09 23:00:00
Polbruk przygotuje profesjonalny projekt naszego ogrodu
Co zrobić, kiedy nie wiemy jaką kostkę brukową dopasować do naszego ogrodu? Aby ułatwić trudne zadanie, firma Polbruk oferuje swoim klientom usługę projektową, realizowaną przez profesjonalnych doradców.

Polbruk przygotuje profesjonalny projekt naszego ogroduCzęsto zdarza się, że kostka, która doskonale prezentuje się na sklepowej półce, niekoniecznie pasuje do elewacji naszego domu, czy struktury podłoża, a wyłożona nią nawierzchnia nie przypomina efektu, który chcieliśmy osiągnąć. By nie popełnić takich błędów warto skorzystać z fachowej pomocy.

Firma Polbruk, mając to na uwadze, dla wszystkich tych, którzy w aranżacji przestrzeni stawiają pierwsze kroki, uruchomiła dodatkową usługę. Osoby, które zdecydują się na zagospodarowanie swojej posesji przy pomocy kostek brukowych z kolekcji Polbruk STYL, Polbruk ART lub Polbruk LINEA, skorzystać mogą z bezpłatnej pomocy doświadczonych projektantów. Przygotują oni profesjonalny projekt naszego ogrodu, uwzględniając preferencje właścicieli i specyfikę terenu.

Zaproponowana przez doradcę koncepcja, będzie nie tylko propozycją ciekawej aranżacji, ale również zbiorem przydatnych podczas prac brukarskich informacji. Aby skorzystać z usługi proponowanej przez firmę Polbruk wystarczy wybrać się do jednego z wybranych punktów sprzedaży, zakupić minimum 150 m2 kostki brukowej z serii Polbruk STYL, Polbruk ART lub Polbruk LINEA oraz dostarczyć niezbędnych informacji o ogrodzie. Resztę prac zostawiamy w rękach  specjalistów, którzy zaprojektują ogród naszych marzeń, mieniący się ferią barw i kształtów. Dzięki temu, bez niepotrzebnego stresu i straty czasu, będziemy mogli cieszyć się efektem końcowym.

Aranżując przestrzeń wokół domu musimy zadbać, by każdy szczegół, również ogrodowe ścieżki, tworzyły jednolitą i harmonijną kompozycję. Z pomocą profesjonalnych projektantów firmy Polbruk zbudujemy wyjątkową przestrzeń, wypełnioną niepowtarzalnymi kolorami i wzorami.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny