Kupujemy elektronarzędzia ogrodowe. Sieciowe czy na akumulator?

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Kupujemy elektronarzędzia ogrodowe. Sieciowe czy na akumulator?

W ostatnich latach technologia akumulatorowa zyskała na popularności. Coraz chętniej sięgamy po elektronarzędzia ogrodowe na akumulator, zastępując tradycyjne sieciowe modele. Dlaczego tak się dzieje? Czy narzędzia ogrodowe na akumulator faktycznie są lepsze? Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu bliżej.

aktualizacja: 2023-05-09 08:48:05

Jakie argumenty przemawiają za narzędziami na akumulator?

  1. Większa swoboda ruchów: elektronarzędzia ogrodowe na akumulator nie wymagają stałego dostępu do gniazdka, co oznacza, że nie trzeba martwić się o długi kabel i zasięg, a także ograniczenia ruchów. Dzięki temu, nie musimy przejmować się o to, czy kabel nie jest za krótki, czy nie przetniemy go podczas pracy itp.
  2. Bez hałasu i bez spalin: narzędzia ogrodowe na akumulator pracują praktycznie bez hałasu i bez emisji spalin. To oznacza, że nie będziemy przeszkadzać sąsiadom podczas pracy w ogrodzie, a jednocześnie nie zanieczyszczamy środowiska. Ponadto, korzystając z elektronarzędzi ogrodowych na akumulator, zmniejszamy ilość zużywanej energii i przyczyniamy się do ochrony środowiska.
  3. Łatwość obsługi: narzędzia ogrodowe na akumulator są znacznie łatwiejsze w obsłudze niż sieciowe modele. Nie trzeba się martwić o przeciążenie układu elektrycznego, nie ma też konieczności korzystania z przedłużaczy. Poza tym, narzędzia na akumulator są lżejsze i bardziej ergonomiczne, co pozwala na wygodniejszą pracę.

Ogrodowe narzędzia sieciowe mają większą moc?

No dobrze. To wszystko prawda. Są jednak osoby, które twierdzą, że ogrodowe narzędzia sieciowe mają większą moc... Nic bardziej mylnego. Wbrew pozorom, obecnie akumulatory oferują większą moc niż sieciowe narzędzia. Oznacza to, że praca z narzędziami akumulatorowymi jest szybsza i łatwiejsza niż z sieciowymi.

Doskonałym tego przykładem są narzędzia Greenworks - marki, która jest liderem w sprzedaży ogrodowych narzędzi akumulatorowych w USA. To firma, która jako pierwsza na świecie opracowała urządzenia wykorzystujące połączenie wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Praca z akumulatorami tej firmy jest niezwykle wydajna i gwarantuje urządzeniom dużą moc. Kosiarki akumulatorowe, nożyce do żywopłotu, pilarki łańcuchowe, dmuchawy do liści, a nawet roboty koszące. Bez spalin, hałasu, wibracji zamiast tego łatwy rozruch i brak kłopotów z częstymi regulacjami pracy silnika. Wysokiej jakości ogniwa akumulatorowe, solidne komponenty to podstawy użytkowania na lata. A do tego 3-letnia gwarancja na start!

Kosiarki akumulatorowe

Kosiarka akumulatorowa

Dlaczego warto mieć je w swoim ogrodzie? Nie potrzebujesz paliwa, nie wymieniasz filtrów i świec - nie szarpiesz za linkę, nie plączesz się w kablach. Kosiarka akumulatorowa jest wygodniejsza w użytkowaniu od spalinowej i elektrycznej. Po zakończeniu koszenia stawiasz ja w każdym miejscu i w każdej pozycji - również w pionie czego nie polecamy w przypadku kosiarek spalinowych.

Wybierając kosiarkę do trawy, należy na wstępie określić swoje wymagania. Oczekując pracy wydajnej i komfortowej, warto wybrać akumulatorowe kosiarki Greenworks, których sprawność przy zachowaniu kilku zasad nie odbiega od sprawności kosiarek spalinowych i elektrycznych. Kosiarki Greenworks są dostępne w wariancie 40 V (średni ogród) lub 60 V (działka, duży ogród). Warto wybrać model z silnikiem bezszczotkowym, który daje gwarancję długoletniej bezobsługowej pracy, a elektronicznie sterujące systemy prędkości pracy noża tnącego pozwalają na maksymalne wykorzystanie skumulowanej energii w akumulatorze.

Kosiarki Greenworks są zasilane nowoczesnymi akumulatorami Li-Ion, na których pracę nie wpływają różnice temperatur. Akumulatory ładują się do 100% nawet w 45 minut!

Istotnym kryterium przy wyborze kosiarki do trawy jest oferowana przez nią moc. Kosiarki akumulatorowe Greenworks pozwalają na efektywne koszenie nawet długiej i gęstej trawy. Opcja posiadania dodatkowego akumulatora zapewni nam ciągłość pracy. U autoryzowanych sprzedawców Greenworks jest promocja, w których kupując kosiarkę Greenworks dodatkowy akumulator dostajemy gratis. Zobacz ->

Kupuj narzędzia akumulatorowe systemowo

Narzędzia systemowe to takie, które tworzą jeden kompatybilny system - korzystają z tych samych akumulatorów i ładowarek. Dzięki temu nie musisz przepłacać i kupować nowych ładowarek i akumulatorów do nowych elektronarzędzi. Pamiętaj wtedy, by decydować się na sprawdzone firmy, które są w stanie zaoferować jak najszerszą gamę swoich produktów. Do takich firm należy np. GREENWORKS. U tego producenta zaopatrzysz się nie tylko w akumulatorowe elektronarzędzia ogrodowe, jak np. kosiarki, podkaszarki, piły, myjki, dmuchawy itp., ale także narzędzia do warsztatu, jak:

Klucz udarowy
Piła tarczowa
Wyrzynarka
Szlifierka kątowa 125 mm
Wiertarko-wkrętarka
24V młotowiertarka udarowa Greenworks GD24SDS2

Wszystkie zasilane są akumulatorem o mocy 24 V i wyróżniają się niezawodnym silnikiem bezszczotkowym, który wytrzymuje 40% dłużej niż jego szczotkowy odpowiednik. Ostatnio w ofercie GREENWORKS pojawił się również pionowy, akumulatorowy odkurzacz 24 V. Zdobyte doświadczenie, nieustanny rozwój technologii akumulatorowej i podzespoły najwyższej jakości umożliwiły firmie GREENWORKS stworzenie naprawdę konkurencyjnego i wyjątkowego produktu na rynku.

Skorzystaj teraz z promocji Greenworks i zdobądź dodatkowy akumulator!

Teraz jest idealny moment, by skorzystać z promocji Greenworks i zdobyć dodatkowy akumulator!

ROZDAJEMY DOBRĄ ENERGIĘ.

Możesz otrzymać akumulator GREENWORKS GRATIS!

Zasady promocji są bardzo proste:

  1. Kup produkt Greenworks objęty promocją u autoryzowanego dealera
  2. Zarejestruj zakupiony sprzęt w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie: https://www.langelukaszuk.pl/serwis/rejestracja-gwarancji/greenworks-promocja.html
  3. Odbierz darmowy akumulator 2 Ah Greenworks! 

Akcja trwa od 27.04.2023 r. do 26.06.2023 r. lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły akcji promocyjnej znajdziesz w regulaminie: https://www.langelukaszuk.pl/serwis/rejestracja-gwarancji/greenworks-promocja.html

Skorzystaj z naszej promocji i zacznij lato z nową energią od Greenworks!

Podsumowując, narzędzia ogrodowe na akumulator są lepsze od sieciowych pod wieloma względami. Oferują większą swobodę ruchu, są cichsze i bardziej wydajne, łatwiejsze w obsłudze i bardziej ekologiczne. Warto więc zainwestować w narzędzia ogrodowe na akumulator, by zwiększyć wygodę i efektywność pracy w ogrodzie.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły