Budujemy Dom 7-8/2013
Budujemy Dom 7-8/2013

W tym wydaniu publikujemy poradnik, pomagający mądrze zaplanować modernizację instalacji grzewczej. Warto odnotować, że ceny paliw uległy sporym zmianom na przestrzeni kilkunastu, a nawet kilku lat. Szczególnie dało się to odczuć tym mieszkańcom, których budynki zostały przystosowane do ogrzewania olejem opałowym. Jego cena w ciągu kilku ostatnich lat wzrosła dwukrotnie! Jak zatem mądrze zmodernizować system grzewczy, przystosowując go do obecnych uwarunkowań? Zapraszam do lektury.

Zarówno tym z Państwa, którzy budują nowy dom, jak i tym, którzy remontują stary polecam lekturę stawek wykonawców. Redakcja Budujemy Dom systematycznie monitoruje stawki robót budowlanych na terenie całego kraju. Dane są zbierane w postaci ankiet, wypełnianych przez Czytelników – członków KBD (Klub Budujących Dom). Dobrze jest wiedzieć przed finalizowaniem umowy z wykonawcą, ile płacą inni!

Do tego wydania BD dołączyliśmy bardzo praktyczny podarek – książeczkę z opisem 15 ras psów najbardziej polecanych do domu z ogrodem. To bardzo ważny wybór, bo jeśli źle wybierzecie – zapomnijcie o rabatach i angielskim trawniku…

Artykuły z tego numeru

Prezentacje firmowe

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje