Budujemy Dom 05/2007
Budujemy Dom 05/2007

Na rynku pojawiło się dokładnie SETNE wydanie Budujemy Dom. Z tej okazji mamy dla Czytelników niebanalny podarek - płytę audio, której nie da się nigdzie kupić. Ten wyjątkowy album prezentuje nagrania uznane za najlepsze debiuty zespołów estradowych w 2006 roku. Redakcje największych pism muzycznych – "Estrada i Studio" oraz "Gitarzysta" – co miesiąc oceniają dziesiątki debiutujących zespołów i setki ich oryginalnych utworów. Wybrano najlepsze z najlepszych i tak powstał album "Brylantowe debiuty 2006".

Przy pierwszym słuchaniu albumu doznasz niezwykłej przyjemności kontaktu z muzyką świeżą, z dziewiczymi dziełami utalentowanych twórców. A potem posłuchasz jeszcze raz i jeszcze raz... wszak najbardziej lubimy piosenki, które znamy.

Dobrej muzyki trzeba słuchać w dobrych warunkach, na dobrym sprzęcie. Dlatego poza płytą przygotowaliśmy do tego wydania niezwykły artykuł z przestrogą w tytule "...tylko nie zapomnij o audio". Nieprzypadkowo tematykę audio wybraliśmy dla uczczenia jubileuszu 100 wydań BD. Niech to nasze wspólne święto oderwie Was od codziennego mozołu budowania domu i przeniesie w wyobraźni do słodkich chwil słuchania muzyki we własnym domu. Oczywiście, chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym i służyć Wam radą w dwóch sprawach:

  • jak uniknąć nieroztropnych decyzji budowlanych, które miałyby zły wpływ na jakość odtwarzania muzyki w domu
  • w jaki sprzęt audio wyposażyć nasz dom
To tematyka tak rozległa, że zajmie nam dwa wydania – obecne jubileuszowe i następne, otwierające drugą setkę wydań Budujemy Dom.
Artykuły z tego numeru

Prezentacje firmowe

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje