Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

H+H - partner w budowaniu ścian

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
H+H - partner w budowaniu ścian

Od myśli o budowie własnego domu do ostatnich prac wykończeniowych trzeba podjąć wiele decyzji i wykonać mnóstwo pracy. W tym skomplikowanym procesie dobrze mieć sprawdzonego partnera, który nie tylko dostarczy nam najlepszej jakości materiały, ale także będzie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. Firma H+H, zgodnie ze swoją strategią, od wielu lat wspiera inwestorów, wykonawców i projektantów. Dostarcza fachowych informacji i rozwiązań, pomaga zoptymalizować cały proces budowy oraz spełnić marzenia o zdrowym i bezpiecznym domu.

aktualizacja: 2020-10-28 14:22:20

Wybór materiału

H+H to wiodący producent materiałów budowlanych wykonanych z silikatów i betonu komórkowego. Obydwa materiały powstają z naturalnych składników, dzięki czemu są bezpieczne zarówno dla zdrowia jak i przyjazne dla środowiska. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami - zarówno wytrzymałościowymi, jak i izolacyjnymi. W dokonaniu najkorzystniejszego wyboru możemy liczyć na fachowe doradztwo przedstawicieli H+H, którzy udzielą informacji na temat właściwości i cech materiałów, możliwości i zasad ich stosowania i dostarczą potrzebną specyfikację techniczną.

Wczesny wybór materiału umożliwia opracowanie planów budynku, uwzględniających parametry materiału i uniknięcie konieczności wielu późniejszych prac, takich jak docinanie elementów czy łączenia kilku różnych systemów budowlanych. Także w przypadku projektów gotowych, skorzystanie z oferty producenta zapewniającego kompleksowe rozwiązania, zaoszczędzi nam potencjalnych kolizji czy koordynacji dostaw od kilku dystrybutorów i związanych z tym trudności lub przestojów.

Prace budowlane

Specjaliści H+H odpowiedzą też na pytania dotyczące właściwego sposobu prowadzenia prac i pomogą rozwiązać problemy pojawiające się na budowie. Na stronie internetowej H+H i w mediach społecznościowych mamy do dyspozycji filmy instruktażowe wyjaśniające zasady procesu budowlanego, a także fachowe poradniki i artykuły dotyczące poszczególnych zagadnień. W łatwy i przystępny sposób zapoznamy się z właściwym przebiegiem poszczególnych prac i zdobędziemy fachową wiedzę, dzięki której wszelkie decyzje możemy podejmować z większą świadomością i wybrać rozwiązania najbardziej pasujące do naszych potrzeb.

Wieloletnia współpraca pozwoliła ekspertom z H+H poznać potrzeby wykonawców oraz zbudować ofertę opartą o rozwiązania usprawniające budowę. Wśród wielu produktów uzupełniających znajdziemy m.in belki nadprożowe, bloczki połówkowe ułatwiające przewiązywanie ścian w narożach czy gotowe elementy służące do wykonywania pionów wentylacyjnych. Praktyczne doświadczenia zaowocowały też szeregiem usprawnień i ułatwień dotyczących bazowych produktów, jak chociażby wykonaniem w dużych elementach murowych specjalnych uchwytów, ułatwiających ich przenoszenie i wznoszenie z nich ścian.

Materiały murowe H+H, dzięki dużej precyzji wykonania (w standardzie GOLD z dokładnością do jednego milimetra), zapewniają doskonałą precyzję prac, co przekłada się zarówno na późniejsze właściwości muru, jak również jego estetykę. Równe ściany to także brak konieczności stosowania warstw wyrównawczych - a więc także oszczędność pieniędzy i dużo lepsze efekty estetyczne.

Wartości

Surowce do produkcji wyrobów H+H pozyskane są odpowiedzialnie. Dzięki doskonałym właściwościom termoizolacyjnym produktów silikatowych i z betonu komórkowego możliwe jest zużycie mniejszej ilości energii do ogrzewania domów, przy jednoczesnym korzystaniu z komfortu termicznego i zdrowego mikroklimatu we wnętrzach.

H+H to także partner lokalnych społeczności, angażujący się w wiele projektów, m.in. udzielający wsparcia placówkom medycznym. Wykorzystanie bogatego doświadczenia i stałej współpracy od pierwszych prac projektowych poprzez organizację placu budowy, transportu po wznoszenie budynku, pozwala usprawnić cały proces, zredukować niepotrzebne koszty, a co najważniejsze uniknąć błędów, które mogą zaważyć na stabilności konstrukcji, lub zaowocować problemami w okresie użytkowania budynku. H+H to pewny i sprawdzony partner w budowaniu ścian, dzięki któremu nasz dom będzie dokładnie taki, jakim go sobie wymarzyliśmy.

Firma powiązana:
H+H Polska Sp.z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2020 - styczeń 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje