H+H - partner w budowaniu ścian

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
H+H - partner w budowaniu ścian

Od myśli o budowie własnego domu do ostatnich prac wykończeniowych trzeba podjąć wiele decyzji i wykonać mnóstwo pracy. W tym skomplikowanym procesie dobrze mieć sprawdzonego partnera, który nie tylko dostarczy nam najlepszej jakości materiały, ale także będzie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. Firma H+H, zgodnie ze swoją strategią, od wielu lat wspiera inwestorów, wykonawców i projektantów. Dostarcza fachowych informacji i rozwiązań, pomaga zoptymalizować cały proces budowy oraz spełnić marzenia o zdrowym i bezpiecznym domu.

aktualizacja: 2020-10-28 14:22:20

Wybór materiału

H+H to wiodący producent materiałów budowlanych wykonanych z silikatów i betonu komórkowego. Obydwa materiały powstają z naturalnych składników, dzięki czemu są bezpieczne zarówno dla zdrowia jak i przyjazne dla środowiska. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami - zarówno wytrzymałościowymi, jak i izolacyjnymi. W dokonaniu najkorzystniejszego wyboru możemy liczyć na fachowe doradztwo przedstawicieli H+H, którzy udzielą informacji na temat właściwości i cech materiałów, możliwości i zasad ich stosowania i dostarczą potrzebną specyfikację techniczną.

Wczesny wybór materiału umożliwia opracowanie planów budynku, uwzględniających parametry materiału i uniknięcie konieczności wielu późniejszych prac, takich jak docinanie elementów czy łączenia kilku różnych systemów budowlanych. Także w przypadku projektów gotowych, skorzystanie z oferty producenta zapewniającego kompleksowe rozwiązania, zaoszczędzi nam potencjalnych kolizji czy koordynacji dostaw od kilku dystrybutorów i związanych z tym trudności lub przestojów.

Prace budowlane

Specjaliści H+H odpowiedzą też na pytania dotyczące właściwego sposobu prowadzenia prac i pomogą rozwiązać problemy pojawiające się na budowie. Na stronie internetowej H+H i w mediach społecznościowych mamy do dyspozycji filmy instruktażowe wyjaśniające zasady procesu budowlanego, a także fachowe poradniki i artykuły dotyczące poszczególnych zagadnień. W łatwy i przystępny sposób zapoznamy się z właściwym przebiegiem poszczególnych prac i zdobędziemy fachową wiedzę, dzięki której wszelkie decyzje możemy podejmować z większą świadomością i wybrać rozwiązania najbardziej pasujące do naszych potrzeb.

Wieloletnia współpraca pozwoliła ekspertom z H+H poznać potrzeby wykonawców oraz zbudować ofertę opartą o rozwiązania usprawniające budowę. Wśród wielu produktów uzupełniających znajdziemy m.in belki nadprożowe, bloczki połówkowe ułatwiające przewiązywanie ścian w narożach czy gotowe elementy służące do wykonywania pionów wentylacyjnych. Praktyczne doświadczenia zaowocowały też szeregiem usprawnień i ułatwień dotyczących bazowych produktów, jak chociażby wykonaniem w dużych elementach murowych specjalnych uchwytów, ułatwiających ich przenoszenie i wznoszenie z nich ścian.

Materiały murowe H+H, dzięki dużej precyzji wykonania (w standardzie GOLD z dokładnością do jednego milimetra), zapewniają doskonałą precyzję prac, co przekłada się zarówno na późniejsze właściwości muru, jak również jego estetykę. Równe ściany to także brak konieczności stosowania warstw wyrównawczych - a więc także oszczędność pieniędzy i dużo lepsze efekty estetyczne.

Wartości

Surowce do produkcji wyrobów H+H pozyskane są odpowiedzialnie. Dzięki doskonałym właściwościom termoizolacyjnym produktów silikatowych i z betonu komórkowego możliwe jest zużycie mniejszej ilości energii do ogrzewania domów, przy jednoczesnym korzystaniu z komfortu termicznego i zdrowego mikroklimatu we wnętrzach.

H+H to także partner lokalnych społeczności, angażujący się w wiele projektów, m.in. udzielający wsparcia placówkom medycznym. Wykorzystanie bogatego doświadczenia i stałej współpracy od pierwszych prac projektowych poprzez organizację placu budowy, transportu po wznoszenie budynku, pozwala usprawnić cały proces, zredukować niepotrzebne koszty, a co najważniejsze uniknąć błędów, które mogą zaważyć na stabilności konstrukcji, lub zaowocować problemami w okresie użytkowania budynku. H+H to pewny i sprawdzony partner w budowaniu ścian, dzięki któremu nasz dom będzie dokładnie taki, jakim go sobie wymarzyliśmy.

Firma powiązana:
H+H Polska Sp.z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje