System filtrów ochrony przed osadami BWT Quick & Clean od BWT

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
System filtrów ochrony przed osadami BWT Quick & Clean od BWT

Któż z nas tego nie zna: po prysznicu lub kąpieli w wannie pozostają nieestetyczne białe plamy na baterii i szary nalot na płytkach oraz ścianach kabiny prysznicowej. System filtrów ochrony przed osadami BWT Quick & Clean za jednym naciśnięciem przycisku zapobiega powstawaniu osadów wapnia w kabinie prysznicowej i łazience.

aktualizacja: 2020-10-13 11:52:47

Miękka woda za naciśnięciem jednego przycisku

Jeśli nie masz ochoty na wieczne szoro­wanie łazienki, skorzy­staj z filtrów łazienkowych BWT Quick & Clean. W ten sposób oszczę­dzisz sobie szoro­wania płytek, czysz­czenia ścian kabiny prysz­ni­cowej i pole­ro­wania arma­tury łazien­kowej. System filtrów ochrony przed osadami do łazienek BWT Quick & Clean monto­wany jest bezpo­średnio za arma­turą łazien­kową. Po kąpieli wystarczy akty­wować go, naci­skając przy­cisk, a miękka woda zrosi prysznic, płytki i baterię. Zapo­biega to powsta­waniu osadów wapnia i pozwala cieszyć się piękną i czystą łazienką oraz kabiną prysz­ni­cową. Bez wycie­rania, bez środków czysz­czą­cych, bez chemii! Pozwala to nie tylko zaosz­czę­dzić czas, środki czysz­czące i pieniądze, ale także przy­czynić się do poprawy środowiska.

Dlaczego warto zastosować system BWT Quick & Clean?

  • Łatwy montaż w kabinie prysznicowej: System BWT Quick & Clean można łatwo zamontować.
  • Redukcja osadów wapnia: Ochrona płytek, armatury i szkła przed uciążliwymi osadami wapnia.
  • Przyjazne dla środowiska: Mniej środków czyszczących nie tylko oszczędza pieniądze, ale także chroni środowisko.
  • Lśniąca i czysta łazienka: System BWT Quick & Clean pozwoli Ci zrezygnować z mozolnego czyszczenia łazienki. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Pozostałości wapnia i mydła w kabinach prysznicowych, łazienkach i na ścianach prysznica tworzą nieestetyczne osady. System filtrów ochrony przed osadami do łazienek Quick & Clean BWT pozwoli zrezygnować z uciążliwego szorowania armatury łazienkowej płytek i paneli prysznicowych. Pozbędziesz się osadu za jednym naciśnięciem przycisku i bez chemicznych środków czyszczących.

Zalety systemu BWT Quick & Clean:

  • Czyszczenie na żądanie: chroni prysznic i łazienkę przed osadami wapnia
  • Oszczędność środków czyszczących: czystość bez wycierania
  • Czysta łazienka bez szkodliwych chemicznych dodatków

Jak działa system BWT Quick & Clean?

System filtrów ochrony przed osadami do łazienek BWT Quick & Clean działa według tak zwanej zasady wymiany jonów. Po naciśnięciu przycisku systemu BWT Quick & Clean woda przepływa przez wkład filtra, gdzie za pomocą wymiennika jonów jest pozbawiana wapnia. Podczas tego procesu jony wapnia i magnezu, które sprawiają, że woda staje się twarda, są usuwane z wody i zastępowane jonami sodu. Efektem jest miękka woda, która nie pozostawia już osadów.

Jak należy wymieniać wkład filtra?

Wymiana filtra jest niezwykle prosta i możesz go wymienić samodzielnie. Najpierw odkręć spód filtra odkamieniającego, wyjmij zużyty wkład i włóż nowy. Następnie przykręć spód filtra. Urządzenie jest gotowe do działania. Teraz w pełni możesz korzystać z zalet systemu filtrów odkamieniających BWT Quick & Clean.

System filtrów ochrony przed osadami BWT Quick & Clean

Więcej informacji dostępnych na: www.bwt.com

Firma powiązana:
BWT Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje