Nowa oferta pomp i hydroforów Grundfos JP do domu i ogrodu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowa oferta pomp i hydroforów Grundfos JP do domu i ogrodu

Już od kilkunastu lat Grundfos z powodzeniem oferuje samozasysające pompy typu Jet oraz hydrofory budowane na bazie tych pomp. Przez ten okres produkty te zyskały opinię trwałych, cichych i niezawodnych. Teraz Grundfos wprowadza bogatszy typoszereg tych pomp i hydroforów.

aktualizacja: 2019-05-31 08:05:17

W zależności od potrzebnej wydajności i ciśnienia, klienci mogą obecnie wybierać spośród czterech typów pomp: JP 3-42, JP 4-47, JP 4-54, JP 5-48.

Pierwsza cyfra w oznaczeniu typu to maksymalna wydajność wyrażona w m3/godz., a druga to maksymalna wysokość podnoszenia wyrażona w metrach słupa wody.

Dzięki właściwości samozasysania pompa może zasilać dom w wodę zarówno ze studni wierconej, jak i kopanej lub podnosić ciśnienie, gdy w sieci wodociągowej jest ono za niskie. Pompy JP potrzebują niewielkiej przestrzeni montażowej, a dzięki uchwytowi są łatwe do przenoszenia (masa ok. 10 kg).

Stopnień ochrony silnika IP44 sprawia, że pompy te mogą pracować na zewnątrz. Przy takim montażu stacjonarnym zaleca się stosowanie zadaszenia, jako ochrony przed intensywnym deszczem i słońcem. Hydrofory na bazie pomp JP mogą być wyposażone w łącznik ciśnienia i zbiornik (poziomy 20 l lub pionowy 18 l) lub w sterownik ciśnienia bez konieczności zbiornika zewnętrznego.

Ciśnienie załączania dla hydroforów z łącznikiem ciśnienia wynosi 2,2, bara, a dla hydroforów ze sterownikiem ciśnienia 1,5 bara.

Hydrofory Grundfos JP oferowane są w trzech wariantach: JP-V, JP-H, JP-PM

Pompy i hydrofory JP mają atest Państwowego Zakładu Higieny dopuszczające stosowanie ich do wody pitnej.

Oferta pomp Grundfos JP oraz hydroforów Grundfos JP jest wyjątkowo szeroka (16 modeli), a przystępna cena jest dodatkową zachętą do zakupu tych urządzeń.

Firma powiązana:
GRUNDFOS POMPY

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny