Stacje uzdatniania wody Ecoperla z serii Tower - wydajna filtracja wody!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Stacje uzdatniania wody Ecoperla z serii Tower - wydajna filtracja wody!

Jeśli zastanawiasz się nad efektywnym i oszczędnym sposobem na filtrację wody w swoim nowoczesnym domu, to marka Ecoperla przygotowała coś specjalnego dla Ciebie. Stacje uzdatniania wody Ecoperla z serii Tower to aż 7 linii urządzeń, z czego każda jest odpowiedzialna za usuwanie innego zanieczyszczenia z wody. Produkty są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez przeszkód można dobrać najlepiej dopasowany do potrzeb.  

aktualizacja: 2018-09-21 11:53:08

Cała seria cechuje się bardzo dużymi wydajnościami. Szeroka oferta produktów pozwala na wybór rozwiązań do wody wodociągowej i z własnego ujęcia.

Na problemy z żelazem rozwiązaniem jest Ecoperla Ironitower, dodatkowy mangan usuniemy za pomocą Ecoperla Sanitower. Redukcji twardości wody dedykowana jest seria Ecoperla Softower, natomiast azotanów Ecoperla Nitratower. Oprócz tego w ofercie znajdują się kolumny filtracyjne Ecoperla Sedimentower, kolumny węglowe Ecoperla Carbotower oraz stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multitower.  

Seria Tower wyróżnia się naprawdę wysoką jakością. Mają na to wpływ starannie dobrane komponenty produkowane przez uznanych producentów (na przykład Clack) oraz doskonale wyselekcjonowane złoża. Premierę serii Ecoperla Tower poprzedziły liczne testy prowadzące do powstania urządzeń działających optymalnie i spełniających wszelkie standardy.

Decydując się na produkty z serii Tower mamy zagwarantowane niskie koszty eksploatacji. Wszystko dzięki Ecoperla Smart System. Jest to autorski system ustawień zaworu sterującego, dzięki któremu zwiększa się żywotność złoża i komponentów, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia awarii, a zużycie wody i soli na regenerację są redukowane do niezbędnego minimum.

Stacje uzdatniania wody Ecoperla z serii Tower znajdziesz na stronie ZeStudni.pl

Firma powiązana:
Ecoperla

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny