Dodaj magii świętom dzięki inteligentnym produktom od Yale!

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Dodaj magii świętom dzięki inteligentnym produktom od Yale!

Sezon świąteczny zbliża się wielkimi krokami. Świąteczne dekoracje zaczęły już pojawiać się na sklepowych witrynach, dni stały się krótsze, a w powietrzu można wyczuć świąteczny zgiełk związany z poszukiwaniem prezentów dla naszych najbliższych.

aktualizacja: 2022-01-21 14:55:35

Bez względu na to, gdzie planujemy spędzić święta, z końcem roku warto pomyśleć o produktach, które zabezpieczą nasz dom i jednocześnie umilą świąteczne przygotowania.

INTELIGENTNY ZAMEK LINUS® SMART LOCK

Inteligentny zamek Yale Linus® Smart Lock stanowi doskonałe połączenie formy i funkcjonalności, dzięki czemu będzie idealnym prezentem dla tych, którzy doceniają stylowe, a zarazem funkcjonalne rozwiązania. Wyposażony w najnowocześniejszą technologię, zamek jest łatwy w instalacji, a przyjazna użytkownikowi aplikacja mobilna Yale Access umożliwia pełne sterowanie.

W te święta, funkcja auto-unlock okaże się wyjątkowo przydatna przy świątecznych zakupach. Sprawi, że drzwi same się otworzą, gdy tylko zbliżymy się do nich z rękami pełnymi prezentów. Koniec z szukaniem kluczy po kieszeniach oraz istniejącym ryzykiem ich zgubienia!

Świąteczne gotowanie jeszcze trwa, a odwiedzająca nas rodzina czeka już przed drzwiami? Możemy wpuścić gości do domu za pomocą ulubionego asystenta głosowego. Integracja Linusa® z inteligentnym oświetleniem Philips Hue automatycznie włączy światła, gdy drzwi otworzą się, będzie to ciepłe powitanie.

Dzięki możliwości przyznania wirtualnych kluczy, możemy udzielić dostęp rodzinie, znajomym lub zaufanym dostawcom usług, na przykład wyprowadzaczom psów. Kto wie, może po wigilijnej kolacji, pewien wyjątkowy gość również skorzysta z tej funkcji, zaskakując maluchy prezentami!

Gdy wigilijna kolacja dobiegnie końca, funkcja auto-lock sprawi, że drzwi zostaną zamknięte natychmiast po wyjściu ostatnich gości lub po upływie określonego czasu. W razie wątpliwości, możemy sprawdzić, czy drzwi są zamknięte bez potrzeby wstawania z kanapy! A jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, na przykład drzwi zostaną uchylone, zostaniemy o tym natychmiast poinformowani przez aplikację.

SYNC SMART HOME ALARM

Ten inteligentny alarm od firmy Yale pozwoli na pełną kontrolę nad bezpieczeństwem naszych domów, nie tylko w nadchodzące święta, ale przez okrągły rok! Inteligentny alarm Sync został zaprojektowany z myślą o łatwej instalacji. Jest wyposażony w rozszerzony zasięg 200 m, co pozwala na zabezpieczenie budynków zewnętrznych (na przykład garażu). Alarmem można sterować przy pomocy smartfona, tableta, smartwatcha lub jednego z wiodących asystentów głosowych. A wszystko to bez obciążania właściciela dodatkowymi kosztami subskrypcyjnymi.

Alarm Sync Yale
Nowoczesny alarm Sync jest wyposażony w rozszerzony zasięg 200 m, fot. Yale.

Dla tych, którzy planują wyjazd w te święta, integracja alarmu Sync z inteligentnym oświetleniem Philips Hue sprawi, że światła w połączeniu z dźwiękiem będą niezawodnym podwójnym odstraszaczem dla potencjalnych włamywaczy. Kolorowe oświetlenie sygnalizuje uzbrojenie systemu, a w przypadku włamania; czerwone, pulsujące światła poinformują sąsiadów.

INTELIGENTNE KAMERY WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Gama kamer monitorujących od firmy Yale sprawi, że będziemy mogli pilnować swojego domu z każdego miejsca na świecie i o każdej porze. Oferta inteligentnych kamer obejmuje wewnętrzną kamerę Wi-Fi obracająco-pochylającą Pan & Tilt, wewnętrzną kamerę Wi-Fi Full HD, kamerę Wi-Fi do drzwi wejściowych oraz zewnętrzną kamerę Wi-Fi Pro. Dzięki kamerom, właściciele zwierząt będą mogli mieć oko na swoich pupili podczas odwiedzin u najbliższych!

Kamera Yale
Kamery monitorujące marki Yale pozwalają pilnować domu z każdego miejsca na świecie i o każdej porze, fot. Yale.

Kamerami można sterować przy pomocy aplikacji Yale View. Możliwa jest też integracja z domowym alarmem Sync, co zapewni pełen komfort użytkowania. Kamery z oferty Yale są również kompatybilne z wiodącymi asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa i Asystent Google.


yalelock.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje